0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai" aprašymas

Laboratorinių darbų aprašai apima šešias temas: įmonės finansinę analizę, finansinių santykinių rodiklių analizę, laiko veiksnį finansiniuose skaičiavimuose, akcijų ir obligacijų vertinimą, kapitalo struktūra ir kainą, investicinių projektų vertinimo metodus.
Aprašuose pateikiami ir užduočių sprendimo pavyzdžiai.

Mokomoji knyga "Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai" skirta finansų pagrindų modulį studijuojantiems studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Rytis Krušinskas, Evaldas Račickas, Lina Sinevičienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rytis Krušinskas, Evaldas Račickas, Lina Sinevičienė ir kt. su knyga Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rytis Krušinskas, Evaldas Račickas, Lina Sinevičienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Finansų pagrindai. Laboratoriniai darbai" perkama kartu