Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Fizikiniai medžiagų tyrimo metodai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 5.49 SoldOut

Knygos "Fizikiniai medžiagų tyrimo metodai" aprašymas

Mokomojoje knygoje pateikti vienuolikos laboratorinių darbų aprašymai su teorine medžiaga. Leidinys skirtas taikomosios fizikos, medžiagų mokslo ir kitų bakalauro bei magistro studijų studentams, klausantiems medžiagų mokslo įvado, medžiagų fizikos, fizikinių technologijų, taikomosios optikos bei medžiagų analizės metodų modulius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fizikiniai medžiagų tyrimo metodai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Fizikiniai medžiagų tyrimo metodai", Sigitas Tamulevičius ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sigitas Tamulevičius ir kt. su knyga "Fizikiniai medžiagų tyrimo metodai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Fizikiniai medžiagų tyrimo metodai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Tamulevičius ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Fizikiniai medžiagų tyrimo metodai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fizikiniai medžiagų tyrimo metodai" perkama kartu