0

Fotografo akis (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Fotografo akis (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 24x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955640929

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Fotografo akis (2-as leidimas)" aprašymas
Fotografijos eksperto ir autoriaus Michael Freeman knyga „Fotografo akis“ iš esmės skiriasi nuo didžiulio kiekio įvairiomis kalbomis mus užplūdusių knygų, mokančių techninių gudrybių, technikos pažinimo, „Photoshop‘o“ ir kitų postprodukcijos galimybių. Tai knyga apie skaitmeninės fotografijos kompoziciją, kitaip tariant apie vizualinę fotografijos kalbą, netgi savotišką fotografijos gramatiką, ar jos filosofiją.


Ką „sako“ ar kodėl „tyli“ jūsų fotografijos? Kodėl vienos fotografijos paveikios, ekspresyvios, emocingos, o kitos – ne? Kaip tai keičia objektyvo židinio nuotolis, taškas iš kurio fotografuojate, vaizdo komponavimas, objektų išdėstymas kadre? Kokios yra kompozicijos fotografijoje taisyklės ir kodėl, bei kaip jos laužomos? Knyga skirta fotografams, studijuojantiems fotografiją ir vizualinius menus, entuziastams, kurie jau suprato, kad fotografuoja ne fotoaparatas, o žmogus. Tai viena iš perkamiausių fotorgrafijos knygų, viena iš geriausių vizualinio dizaino ir kompozicijos knygų, aiškiai ir suprantamai aprašanti kaip veikia vizualiniai fenomenai fotografijoje.


Michaelis Freemanas – tarptautiniu mastu pripažintas fotografas, jis rašo apie keliones, architektūrą ir Azijos meną. Ypač išgarsėjo kaip specialiųjų efektų specialistas. Jau daug metų M. Freemanas – svarbiausias Smithsonian žurnalo fotografas, taip pat jis dirbo Time-Life Books ir National Geographic leidiniuose, paraše daugiau kaip 20 knygų apie fotografiją, tarp jų ypač didelės sėkmės sulaukusią Digital SLR Handbook (Skaitmeninio SLR vadovėlį).

Parašykite atsiliepimą apie "Fotografo akis (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fotografo akis (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Michael Freeman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michael Freeman su knyga Fotografo akis (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fotografo akis (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Freeman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fotografo akis (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Fotografo akis (2-as leidimas)" perkama kartu