0

KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2016-03-24 Rasa

turiu pirma dali, tai geru receptu yra. del antros nezinau, bet turetu irgi gera buti

Informacija

KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2" aprašymas

"Gamink su manimi"

"Tie žinomi žmonės iš televizoriaus ekrano irgi valgo. Visai kaip ir mes, rytais jie geria kavą, po pietų spintelėje ieško "ko nors saldaus" ir pyksta ant savęs, kai vakarais nueina miegoti plautuvėje palikę stirtą nešvarių indų. Ir jie - kas galėtų patikėti - netgi moka gaminti: užuot laukę, kol limuzinas nuveš į prašmatnų restoraną, patys sukasi virtuvėje! O kad žvaigždžių santykiai su puodais ir keptuvėmis - visai neblogi, turėjome progą įsitikinti spausdindami jų receptus „Žmonėse": skaitytojai jais džiaugėsi, karpė iš žurnalų, keitėsi su kaimynais, galų gale pradėjo klausinėti, kodėl tų receptų nesudedame į knygą.

Taigi ėmėme ir sudėjome. Skaitykite, išbandykite, skanaukite ir neabejokite: nė vienas negimė su samčiu rankoje, bet viską galima išmokti. Jeigu pavyko jiems - pavyks ir jums!"

Su meile - "Žmonės"


Žinomi Lietuvos žmonės pasirišo prijuostes ir stojo prie viryklių. Virė sriubas, kepė žuvis, troškino žvėrieną, minkė pyragams tešlą...

Mėgiamiausių jų valgių receptai sugulė į spalvotą ir žaismingą knygą "Gamink su manimi", kurioje kiekvienas ras, kuo praturtinti ir savo virtuvės repertuarą."Gamink su manimi 2"

Prieš keletą metų išleista pirmoji "Gamink su manimi" knyga sulaukė didelio skaitytojų dėmesio.


"Gamink su manimi 2" - tai jau antroji garsių žmonių mėgstamiausių receptų knyga. Ir vėl žvaigždės - prie puodų...

Žinomi Lietuvos žmonės pasirišo prijuostes ir stojo prie viryklių. Virė sriubas, kepė žuvis, troškino žvėrieną, minkė pyragams tešlą...

Mėgstamiausių jų valgių receptai sugulė jau į antrą spalvotą ir žaismingą knygą „Gamink su manimi 2“, kurioje kiekvienas ras, kuo praturtinti ir savo virtuvės repertuarą.


Išleidę pirmąją "Gamink su manimi" nerimastingai žvilgčiojome į knygynų lentynas: dainuoti ir šokti su žvaigždėmis visiems patinka, bet arkas nors norės su jomis gaminti?.. Ir ką gi - įsitikinome, kad mintyse užsukti į žinomo žmogaus virtuvę, jaukiai beplepant drauge su juo pačirškinti kepsnį, supjaustyti gužę salotų ar iškepti nuodėmingai skanų pyragą daugeliaiui skaitytojų labai patinka - knygos tiražą netgi teko kartoti.

Išbandę receptus po kelis kartus, šįsyk lankomės jau pas kitus žmones, ragaujame kitokių patiekalų, stebimės - vėl ir vėl - jų išmone ar genialiu paprastumu. Jie tikrai moka ne tik dainuoti ir šokti!.. Ir jus kviečiame vėl užsukti į virtuvę: stebuklų ten dar liko.


Gamink kartu su Vyteniu Pauliukaičiu, Nijole Narmontaite, Larisa Kalpokaite, Liepa Mondeikaite, Česlovu Gabaliu ir daugeliu kitų.
2016-03-24

turiu pirma dali, tai geru receptu yra. del antros nezinau, bet turetu irgi gera buti

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2" perkama kartu