0

Gana nevykusių pasimatymų!

4.2
(6 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-12-15 Edita

Puiki knyga! Netrūko ir jumoro:)Ir gyvenimiškų akimirkų...

Informacija

Gana nevykusių pasimatymų!

  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094061721

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gana nevykusių pasimatymų!" aprašymas
Ką daryti, kad būtum pakviesta į padorų pasimatymą?
Adelė Haris nė nenutuokia. Jau kelerius metus jai tenka eiti į nevykusius pasimatymus, lyg būtų prakeikta. Dėl ko gi dar vyrai, su kuriais susitinka, staiga ima elgtis kaip puspročiai? Ar gali būti blogiau? Pasirodo, gali... Adelė sužino, kad subyrėjo jos tobulosios sesers santuoka. Ji sugrįžta į gimtąjį miestą padėti sugniuždytai seseriai ir susiduria su Zaku Zemaičiu... buvusiu vaikinu, kuris kadaise sudaužė jai širdį.
Teksasiečiai myli Dievą, šeimą ir futbolą, bet nebūtinai tokia eilės tvarka. Zakas, buvęs garsus žaidėjas, puikiai išmano amerikietiškąjį futbolą. O ir visa kita sekasi neblogai. Bet kai jo gyvenime vėl pasirodo Adelė, vis dar tokia pat graži ir gundanti, Zakas supranta: vien jo pastangų ir žavesio nepakaks. Juk taip įskaudino šią moterį. Ar Adelė patikės, kad šį kartą jo ketinimai rimti... o gal jam lemta tapti dar vienu nevykusių pasimatymų dalyviu?
2011-12-15

Puiki knyga! Netrūko ir jumoro:)Ir gyvenimiškų akimirkų...

2011-06-09

Man šiaip sau. Buvo kelios vietos, kur išvis nesupratau, ką herojai pasakė ir kodėl. Gal kokie vertimo liapsusai...

2011-05-18

Oi, o man taip pat labai patiko. Nuostabi rašytoja. Taip įtraukė, kad skaičiau net per naktį, kol nepabaigiau. Labai tikiuosi, kad leidykla išleis ir daugiau šios autorės knygučių.

2011-05-11

Man asmeniškai nelabai patiko..Tikėjausi kažko įdomesnio..

2011-04-20

Pritariu Jūratei, man taip pat labai patiko !!!! Negalėjau atsiplėšti, labai įtraukianti, suintriguojanti.

2011-04-19

Man labai patiko... Buvo visko: humoro, aistros, intrigos :) Vietose juokiausi balsu :)

Parašykite atsiliepimą apie "Gana nevykusių pasimatymų!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gana nevykusių pasimatymų!, kurią skaitytojams dovanoja Rachel Gibson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rachel Gibson su knyga Gana nevykusių pasimatymų! jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gana nevykusių pasimatymų! patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rachel Gibson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gana nevykusių pasimatymų! palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gana nevykusių pasimatymų!" perkama kartu