NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Gedulas ir melancholija. Anapus malonumo principo. Ego ir id

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 9.99 SoldOut

Knygos "Gedulas ir melancholija. Anapus malonumo principo. Ego ir id" aprašymas

Trys legendinio psichiatro, psichoanalizės pradininko Sigmund Freud traktatai „Gedulas ir melancholija“ (1917 m.), „Anapus malonumo principo“ ( 1920 m.), „Ego ir Id“ (1923 m.) – tai jau brandžiame amžiuje parašyti veikalai, kurie atskleidė susiformavusį ir išgrynintą autoriaus mąstymą, jo požiūrį į žmogų ir žmogaus psichiką.

Sigmund Freud (1856–1939) – austrų psichiatras, psichoanalizės pradininkas, vienas žymiausių ir didžiausią įtaką padariusių XX amžiaus psichologų teoretikų. S. Freud buvo seksualumo formavimosi teorijų pradininkas, jis labai didelę reikšmę teikė vaikystės patirtims ir atkreipė kitų specialistų dėmesį į tai, kokią milžinišką įtaką asmenybės raidai turi vaikystė.

Veikalas „Gedulas ir melancholija“ buvo parašytas karo ir rasizmo fone. S. Freud konfliktų šaltinių ieškojo giliausiuose žmonijos prisiminimuose, jis rado daugybę sąsajų tarp mūsų primityvios praeities ir civilizuoto modernumo. Knygoje „Gedulas ir melancholija“ autorius atskleidžia žiaurumą, glūdintį šiuolaikinio žmogaus gyvenime ir dažnai vedantį į savęs žalojimą ar savižudybes.

Palyginti nedidelės apimties S. Freud veikalas „Anapus malonumo principo“ žymi nemenką pokytį autoriaus požiūryje. Iki šio darbo Freud savo tyrimuose daugiausiai dėmesio skirdavo seksualumui, instinktams ir prigimčiai, o knygoje „Anapus malonumo principo“ jis žvelgia už kūrybiškumo ir malonumo siekio ir atsigręžia į mirties pojūčio reikšmę žmogaus psichikai.

Knygoje „Ego ir Id“ viena pagrindinių S. Freud idėjų yra, kad Id, Ego ir Super ego yra trys pagrindiniai žmogaus proto veiksniai. S. Freud buvo įsitikinęs, kad šie trys žmogaus psichikos komponentai kontroliuoja visus asmenybės procesus, elgesį ir bruožus.
Id – esminis ir impulsyviausias instinktas, kuris maitina mūsų slapčiausias aistras ir fizinius poreikius. Super ego yra priešingybė Id. Jis kontroliuoja aukščiausius moralinius standartus, veikia per sąžinę ir skatina mus būti tobuliausia savo versija. Ego yra tarpinis komponentas. Jis tarpininkauja mus supančio pasaulio tikrovei ir Id, o jį prižiūri (ir kaltina) Super ego.

Viename leidinyje sudėti trys S. Freud veikalai atskleidžia autoriaus įvairiapusiškumą, jo brandą, o skaitytojui leis susipažinti su savimi, suvokti savo veiksmų, jausmų ir emocijų priežastis, pažinti save kaip daugialypę, sudėtingą būtybę, kuri anaiptol ne visada veikia savo pačios labui.

Iš vokiečių kalbos vertė Antanas Gailius


  • Autorius: Sigmund Freud
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025664

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gedulas ir melancholija. Anapus malonumo principo. Ego ir id"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Sigmund Freud pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gedulas ir melancholija. Anapus malonumo principo. Ego ir id", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gedulas ir melancholija. Anapus malonumo principo. Ego ir id" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gedulas ir melancholija. Anapus malonumo principo. Ego ir id" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gedulas ir melancholija. Anapus malonumo principo. Ego ir id"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigmund Freud tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gedulas ir melancholija. Anapus malonumo principo. Ego ir id" perkama kartu