Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Geriausios Jules Verne (Žiulio Verno) knygos

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 33.99 SoldOut

Knygos "Geriausios Jules Verne (Žiulio Verno) knygos" aprašymas

„Geriausios Jules Verne knygos“ - 3 geriausių Žiulio Verno romanų XXL rinkinys kolekcinėje dėžutėje. Jeigu leistis į kvapą gniaužiančius nuotykius, tai tik su Žiuliu Vernu!

XXL geriausių Žiulio Verno knygų rinkinį sudaro:

KAPITONO GRANTO VAIKAI – kolekcinis net 640 psl. leidimas su 176 originaliomis iliustracijomis!

Laivo įgula sugauna ryklį, kurio viduriuose – butelis, o jame – trys laiškai. Laiškuose dingusio laivo kapitonas Haris Grantas šaukiasi pagalbos! Kadangi jūros vanduo išblukino laiškus, tiksliai atkurti, kur sudužo laivas, neįmanoma. Kapitono Granto vaikai leidžiasi į pavojingą kelionę, norėdami surasti tėvą.

PASLAPTINGOJI SALA – įspūdingiausio Žiulio Verno šedevro ypatingas kolekcinis leidimas kietais viršeliais su 150 originaliomis iliustracijomis!

Tai knyga, kuri įtrauks Jus į nuostabią kelionę, kupiną kvapą gniaužiančių atradimų, stulbinamų patirčių ir iššūkių. Herojų kilnumas, ištvermė ir paslaptingi nuotykiai sužavės kiekvieną skaitytoją.
Inžinierius Sairas, jo tarnas Nabu, korespondentas Gedeonas, jūreivis Penkrofas, jauniausias komandos narys Herbertas bei šuo Topas po oro baliono katastrofos nukrenta į negyvenamą salą, kurioje jų laukia paslaptys ir pavojai!

20 000 MYLIŲ PO VANDENIU – žymiausias Žiulio Verno mokslinės fantastikos romanas, kuriame susipažinsite su legendiniu kapitonu Nemo + daugybė iliustracijų!

Gelmių žinovas profesorius Aronaksas gauna netikėtą kvietimą į amerikiečių ekspediciją. Persekiodama laivus skandinančią gelmių pabaisą, įgula susiduria su fantastišku povandeniniu laivu, vadovaujamu paslaptingojo kapitono Nemo.
Kas gi tas kapitonas Nemo ir kur gali nuplukdyti jo povandeninis laivas? Į kokią paslaptingą salą gali nuskraidinti oro balionas ir kaip išgyventi laukinėje gamtoje? Ar ras kapitono Granto vaikai savo tėvą? Skaitydami šias Žiulio Verno knygas vaikai patirs tokius nuotykius, apie kokius nė nesapnavo!
Šis klasikinis prancūzų rašytojo Jules’o Verne’o mokslinės fantastikos romanas, pasirodęs 1870 metais ir su šiurpą keliančiu tikslumu aprašęs dvidešimtojo amžiaus išradimus ir technologijas, tapo vartais, pro kuriuos žengė visos vėlesnės fantastų kartos.

Žiulis Gabrielis Vernas (Jules Gabriel Verne) – prancūzų rašytojas, mokslinės fantastikos žanro pradininkas. Jis sujungė mokslą ir išradimus su nuotykiais, rašydamas apie keliones ore, kosmose, povandenines keliones dar gerokai prieš išrandant navigacinę techniką ir pačius orlaivius bei povandeninius laivus, o apie kosmines keliones nė nebūdavo užsimenama. Žiulis Vernas yra antrasis visų laikų daugiausiai verčiamas autorius, nusileidžiantis tik Agathai Christie.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Geriausios Jules Verne (Žiulio Verno) knygos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Geriausios Jules Verne (Žiulio Verno) knygos", kurį pristato Žiulis Vernas (Jules Verne). Siūlome ne tik išsamų "Geriausios Jules Verne (Žiulio Verno) knygos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas (Jules Verne). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Geriausios Jules Verne (Žiulio Verno) knygos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Geriausios Jules Verne (Žiulio Verno) knygos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Geriausios Jules Verne (Žiulio Verno) knygos" perkama kartu