0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geros manieros - pusė karjeros. Kišeninis etiketas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Geros manieros - pusė karjeros. Kišeninis etiketas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 5.67 SoldOut
Knygos "Geros manieros - pusė karjeros. Kišeninis etiketas" aprašymas

Kišeninio formato knygelėje trumpai ir aiškiai išdėstytos svarbiausios viešojo ir asmeninio gyvenimo etiketo taisyklės ir patarimai. Tekstą paįvairina žymių žmonių aforizmai ir ištraukos iš I. Patti dienoraščio. Knygelė iliustruota.Parašykite atsiliepimą apie "Geros manieros - pusė karjeros. Kišeninis etiketas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Geros manieros - pusė karjeros. Kišeninis etiketas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Geros manieros - pusė karjeros. Kišeninis etiketas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Geros manieros - pusė karjeros. Kišeninis etiketas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Geros manieros - pusė karjeros. Kišeninis etiketas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Geros manieros - pusė karjeros. Kišeninis etiketas" perkama kartu