0

Golfo vadovas

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955460930

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Golfo vadovas" aprašymas

Su knyga "Golfo vadovas" išmoksite golfo pagrindų, žaisdami pajusite didesnį malonumą, pagerinsite žaidimo techniką ir galiausiai sumažinsite smūgių skaičių savo rezultatų kortelėje.

Knyga atkreipia dėmesį į žaidimą nuo pradžios iki pabaigos – nuo lazdos laikymo iki sudėtingesnių strategijų ir smūgių atlikimo, todėl ji vertinga ir golfo naujokams, ir varžybose dalyvaujantiems žemo meistriškumo įverčio žaidėjams, ir kitiems, kurių įgūdžiai įvairaus lygio.


Knygoje "Golfo vadovas" rasite informacijos apie:

- stovėseną, lazdos laikymą ir kiekvieno smūgio mostą;

- keturiolika golfo lazdų - kaip valdyti visas krepšyje esančias lazdas (nuo tolimojo smūgio lazdos iki ridenimo lazdos);

- pratimus, visų etapų ir standartų treniruočių programas; tinkamų reikmenų pasirinkimą;

- konkurencingo žaidimo strategijas;

- smūgiavimą ir žaidimą nepalankiomis oro sąlygomis; naudingą golfą - vengti neįmanomo žingsnio, rinktis tikėtiną; golfą ir architektūrą - aikštyno iššūkius;

- golfo žodyną, taisykles, etiketą ir varžybas;

- žaidimo istoriją ir geriausius žaidėjus - nuo Bobby Joneso iki Jacko Nicklauso ir Philo Mickelsono.


Iš anglų k. Vytė Marčėnaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Golfo vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Golfo vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Vivien Saunders. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vivien Saunders su knyga Golfo vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Golfo vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vivien Saunders. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Golfo vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Golfo vadovas" perkama kartu