0

Golgotos vynuogės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Golgotos vynuogės

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9955080954

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Golgotos vynuogės" aprašymas
Vidmantė Jasukaitytė (g. 1948) yra viena žymiausių vidurinės kartos lietuvių rašytojų. Ji kuria poeziją, prozą, dramas, esė. Rašytojų sąjungos narė, Lietuvos moterų sąjungos įkūrėja, Lietuvos nepriklausomybės akto signatarė.

Viena iš knygos rašymo paskatų – parodyti, kad malda gali gimti ne vien maldaknygėje, ji gimsta žmogaus širdyje. Tai gali įvykti bet kada, bet kur. Kiekvienas žmogus pajėgus pats ieškoti savo maldos žodžių. Svarbiausia – nuoširdumas renkantis maldos formą.
Knygoje atveriu savo širdies slaptavietę, kurioje amžinai liks gyvi susitikimai su Broniumi Radzevičiumi, Viliumi Orvydu, Algirdu Verba, Marija Gimbutiene ir neprilygstama asmenybe – akla vienuole stačiatike motina Sergija bei jos bendrakeleive motina Filareta.
Visi jie šiandien yra Golgotos vynuogynas...

Parašykite atsiliepimą apie "Golgotos vynuogės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Golgotos vynuogės, kurią skaitytojams dovanoja Vidmantė Jasukaitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vidmantė Jasukaitytė su knyga Golgotos vynuogės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Golgotos vynuogės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantė Jasukaitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Golgotos vynuogės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Golgotos vynuogės" perkama kartu