Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas pasakų pasaulis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 1,20 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-26 Vilma


2022-05-31 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas pasakų pasaulis" aprašymas

Pasigrožėk stebuklingu pasakų pasauliu, kuriame iš pelenų atgimsta feniksas, paukštis ryškiai raudonos ir auksinės spalvos plunksnomis, kuriame iš tamsių jūros gelmių į paviršių pasitikti karalaičio meilės ir mirties kyla undinėlė.


Lazdele kąsnelį po kąsnelio nugrandyk juodajį dažų sluoksni ir atskleisk 12 mandalų tobulybę. Žiūrėdamas į spalvotus kontūrus ir kai kurias juodai neužteptas detales, gali įsivaizduoti, ką pamatysi.


Gali rinktis:

Nugrandyti visus paviršius ir raštus;

Nugrandyti tik kelias detales, kurias nori išryškinti;

Pasirinktinai nugrandyti paveikslėlyje savo sugalvotus raštus, linijas ir taškus.


Grandyk ir mėgaukis – toks turi būti kūrybingas poilsis!Kiti taip pat domėjosi


2019-11-26

Parašykite atsiliepimą apie "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas pasakų pasaulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas pasakų pasaulis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas pasakų pasaulis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas pasakų pasaulis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas pasakų pasaulis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas pasakų pasaulis" perkama kartu