Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Grybo auksas

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2,50 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-06


2022-05-31 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grybo auksas" aprašymas

„Grybo auksas“ – komiksas apie vieną žymiausių XX a. pirmosios pusės lietuvių skulptorių Vincą Grybą (1890–1941). Jo anūkės dailininkės Rasos Grybaitės ir iliustruotojos Linos Itagaki kūrybiniame procese gimęs komiksas atskleis menininko asmenybę ir gyvenimo istoriją. Versdami jo puslapius, kartu su skulptoriumi išgyvensite nepriteklius, kūrybines kančias, džiaugsmą ir meilę. Į XX a. Europos miestus pažvelgsite Grybo akimis, susitiksite su jo mokytoju Emiliu Antuanu Burdeliu – to meto skulptūros legenda. Komiksas papasakos, kodėl ir kaip Lietuvos miestuose atsirado paminklai Vytautui Didžiajam ir Simonui Daukantui bei kiti garsūs Grybo sukurti monumentai. Taip pat sužinosite, kur Vincas Grybas slėpė savo „auksą“.“
Menotyrininkė Saulė Mažeikaitė-Teiberė

„Laiškais, artimųjų atsiminimais ir istoriniais faktais paremtas pasakojimas apie skulptorių Vincą Grybą atgyja meniškuose ir žaisminguose Linos Itagaki piešiniuose. Komiksas ne tik vizualiai patrauklus, bet ir informatyvus: atveria skulptūros meno principus, jų gaminimo užkulisius, sunkumus ir džiaugsmus. Kokio didumo dirbtuvių reikia skulptūrai sukurti? Kur rasti modelį angelui? Kaip nulipdyti emociją? Į šiuos ir kitus klausimus stengėsi atsakyti komikso herojus, tuo pat metu bandydamas išgyventi permainingu istoriniu periodu. Tikiuosi, kad ši knygelė ne vieną įkvėps paimti molio gabalėlį, kišeninį peiliuką, o gal popierių ir pieštuką!“
Komiksų autorė Miglė Anušauskaitė

Komiksas „Grybo auksas“ skirtas paaugliams (13+) ir suaugusiesiems – kuriantiems, besimokantiems meno, susidomėjusiems istorija ir šiaip smalsuoliams!

Skaitydamas šią knygą „Grybo auksas“:

• pasinersi į tikrą istoriją apie talentą, kūrybą, meilę ir mirtį;
• atpažinsi garsias skulptūras, stovinčias įvairiuose Lietuvos miestuose;
• susipažinsi su žymiausiais XX a. pirmosios pusės Lietuvos dailininkais;
• sužinosi, kas gi yra tas skulptūros menas.

Lina Itagaki yra iliustruotoja ir komiksų kūrėja. Jos pirmoji iliustruota grafinė novelė „Sibiro haiku“ tapo „2018-ųjų Metų knyga“ vaikams ir sulaukė daugybės kitų premijų bei įvertinimų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Istorinė knyga „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“ Linai pelnė diplomą Gražiausių 2019 m. knygų rinkimuose.

Rasa Grybaitė – profesionali vitražo dailininkė ir skulptoriaus Vinco Grybo memorialinio muziejaus vedėja. Muziejaus svečiams Rasa pasakoja apie savo senelį Vincą Grybą. Susidomėjusi šiuo pasakojimu, menotyrininkė Ramutė Rachlevičiūtė ir pasiūlė idėją skulptoriaus istoriją atskleisti komiksų knygoje.


  • Autorius: Lina Itagaki, Rasa Grybaitė
  • Leidėjas: Artseria
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 19x27, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098154238

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-06

2021-06-21

Man patiko. Įdomi istorija papasakota komiksų principu.

2021-06-18

Įdomi, įtraukianti, kitokia. O iliustracijos itin kokybiškos ir išskirtinės.

2021-06-15

15,99JAV dolers
10,99eur

Parašykite atsiliepimą apie "Grybo auksas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Lina Itagaki, Rasa Grybaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Grybo auksas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Grybo auksas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Grybo auksas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Grybo auksas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Itagaki, Rasa Grybaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Grybo auksas" perkama kartu