0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gvadalupė: apsireiškimas, pakeitęs pasaulio istoriją

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Gvadalupė: apsireiškimas, pakeitęs pasaulio istoriją


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 8.19 SoldOut
Knygos "Gvadalupė: apsireiškimas, pakeitęs pasaulio istoriją" aprašymas

Knygoje pasakojama apie 1531 m. įvykusį pirmąjį Dangaus Karalienės apsireiškimą Naujajame pasaulyje, Meksikoje, ir stebuklingą jos atvaizdą ant indėno Jono Didako apsiausto, kuris greta Turino drobulės, ir šiandien laikomas mįslingiausiu atvaizdu pasaulio istorijoje.


Juo kruopščiau jis tyrinėjamas, juo didesnės tampa jo paslaptys:

- Ant paveikslo audinio nerasta jokių dažų, spalviklių ar teptuko pėdsakų

- Žvaigždės ant Dievo Motinos apsiausto išsidėsčiusios taip pat, kaip Meksiko danguje pasirodymo momentu

- Šiuolaikiniais tyrimais nustatyta, kad Marijos vyzdžiuose įamžinta apsiausto su stebuklinguoju atvaizdu pristatymo Meksiko vyskupui scena, kurioje dalyvavo keliolika žmonių


Keliaudamas po įvairias šalis, jų šventas vietas, autorius ieško ir aprašo kitus stebuklingus Dievo Motinos paveikslus, pasakoja jų atsiradimo istorijas, kalba apie Mergelės Marijos gyvenimą ir mirtį Jeruzalėje, visada ieškodamas ryšio su Gvadalupės Dievo Motina.


Paul Badde, gimęs 1948 metais, yra istorikas ir žurnalistas. Nuo 1980 m. dirbo Frankfurter Allgemeine Zeitung laikraštyje, nuo 1988 m. – FAZ-Magazin žurnalo redaktorius ir reporteris. Nuo 2000 m. yra laikraščio Welt redaktorius, iš pradžių dirbęs korespondentu Jeruzalėje, dabar – Romoje ir Vatikane. Dviejų knygų "Jerusalem, Jerusalem" (1998) ir "Die himmlische Stadt" (1999) autorius.

Pasaulinę šlovę pelnė jo 1996 m. naujai atrastas, išverstas ir išleistas Zvi Kolitzo veikalas "Jossel Rakovers Wendung zu Gott".


Vertė B. D. FMAParašykite atsiliepimą apie "Gvadalupė: apsireiškimas, pakeitęs pasaulio istoriją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gvadalupė: apsireiškimas, pakeitęs pasaulio istoriją, kurią skaitytojams dovanoja Paul Badde. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Paul Badde su knyga Gvadalupė: apsireiškimas, pakeitęs pasaulio istoriją jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gvadalupė: apsireiškimas, pakeitęs pasaulio istoriją patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paul Badde. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gvadalupė: apsireiškimas, pakeitęs pasaulio istoriją palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gvadalupė: apsireiškimas, pakeitęs pasaulio istoriją" perkama kartu