NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Gyvatės kojos. Negalios samprata gyvenimo pasakojimuose

Kaina: 22,96 €
Kaina su kodu: 20,67 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 22.963 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvatės kojos. Negalios samprata gyvenimo pasakojimuose" aprašymas

Šioje knygoje „Gyvatės kojos. Negalios samprata gyvenimo pasakojimuose“ kalbama apie negalios sampratą, priklausančią nuo konkrečioje kultūroje vyraujančių normalumo ir normatyvumo sąvokų, nuo požiūrio į žmogų, į jo kūną ir aplinką.

Pagrindinę knygos medžiagą sudaro gyvenimo pasakojimai, užrašyti iš žmonių, turinčių fizinę ir sensorinę negalią. Tyrinėdamos šiuos pasakojimus, autorės siekia negaliai sugrąžinti vienos iš daugelio gyvenamojo kūno patirčių statusą ir atitolinti ją nuo žmonių rūšiavimo praktikų. Žmogaus kūno negalia kaip niekas kitas išryškina tai, kad gyvenimas kaskart vis kitaip susiklosto, turi daugybę sluoksnių bei prasmių.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvatės kojos. Negalios samprata gyvenimo pasakojimuose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Giedrė Šmitienė, Jurga Jonutytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvatės kojos. Negalios samprata gyvenimo pasakojimuose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvatės kojos. Negalios samprata gyvenimo pasakojimuose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvatės kojos. Negalios samprata gyvenimo pasakojimuose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvatės kojos. Negalios samprata gyvenimo pasakojimuose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrė Šmitienė, Jurga Jonutytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvatės kojos. Negalios samprata gyvenimo pasakojimuose" perkama kartu