0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas anapus

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-04-01 Vyliune

man patinka si knyga

Gyvenimas anapus


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.79 SoldOut
Knygos "Gyvenimas anapus" aprašymas

Knyga atsako į klausimą: koks gyvenimas mūsų laukia Anapus? Aiškiaregė, milijonu s žmonių supažindinusi su kitoje dimensijoje slypinčiu pasauliu, veda skaitytoju s sielos keliu ir pateikia neregėtą pasaulio, kuriame mirę artimieji kantriai la ukia mūsų, paveikslą. Skaitytojai susipažins su stulbinančiais atradimais tų, ku rie lankėsi Anapusybėje. "Gyvenimas Anapus" yra nepakartojamas pomirtinio gyveni mo vadovas. Argi jums neįdomu, kur praleisite amžinybę?2017-04-01

man patinka si knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas anapus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvenimas anapus, kurią skaitytojams dovanoja Sylvia Browne, Lindsay Harrison. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sylvia Browne, Lindsay Harrison su knyga Gyvenimas anapus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvenimas anapus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sylvia Browne, Lindsay Harrison. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvenimas anapus palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimas anapus" perkama kartu