⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvūnėliai. Grandyk, spalvink, spręsk užduotėles

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvūnėliai. Grandyk, spalvink, spręsk užduotėles" aprašymas

Bambukine lazdele nugrandyk juodąjį dažų sluoksnį ir išvysi spalvingą žvėrelių ir gyvulėlių pasaulį. Vadovaukis jau matomomis paveikslėlio detalėmis ir spalvotomis linijomis. Arba duok valią savo lakiai vaizduotei ir ryškiaspalviame fone kurk savus raštus.

Užduotėlės, piešimo pamokėlės ir dar daug visko. Visi grandomieji paveikslėliai su skirtingais spalviniais efektais.

Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams dėl smulkių atskiriamų detalių, nes vaikas gali įsikišti jas į burną ir uždusti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvūnėliai. Grandyk, spalvink, spręsk užduotėles"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gyvūnėliai. Grandyk, spalvink, spręsk užduotėles", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Gyvūnėliai. Grandyk, spalvink, spręsk užduotėles" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gyvūnėliai. Grandyk, spalvink, spręsk užduotėles". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gyvūnėliai. Grandyk, spalvink, spręsk užduotėles" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gyvūnėliai. Grandyk, spalvink, spręsk užduotėles" perkama kartu