TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

HEPI FJŪČER

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.99 SoldOut

Knygos "HEPI FJŪČER" aprašymas

Knygoje "HEPI FJŪČER" 18 novelių.

Naujiena: dvi žinomos prozininkės sukomponavo bendrą naujų novelių rinkinį.
Romantiška Lauros Sintijos Černiauskaitės vaizduotė remiasi į vaiko ir jaunos moters patirtis, meilės ir vienatvės, pažeminimo išgyvenimus.
Renatos Šerelytės novelėms būdinga aštrus siužetas, futurologiniai motyvai, jos kūrinių veikėjai – teisėjai, seimūnai, verslininkai.

Skaitytojai turi galimybę patys ieškoti šių savitų rašytojų kūrybos sąsajų ir skirtumų!Parašykite atsiliepimą apie "HEPI FJŪČER"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "HEPI FJŪČER", Laura Sintija Černiauskaitė, Renata Šerelytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laura Sintija Černiauskaitė, Renata Šerelytė su knyga "HEPI FJŪČER" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "HEPI FJŪČER" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Sintija Černiauskaitė, Renata Šerelytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "HEPI FJŪČER" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "HEPI FJŪČER" perkama kartu