0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Hidraulika" aprašymas

Leidinys skirtas Šiaulių kolegijos ir Šiaulių universiteto Aplinkos inžinerijos, Mechanikos inžinerijos, Transporto inžinerijos ir Statybos inžinerijos studijų programų studentams, studijuojantiems hidraulikos, termohidromechanikos, inžinerinės mechanikos ir hidraulinių pavarų dalykus. Juo gali naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų, kurių studijų programose yra atitinkami dalykai, studentai.Parašykite atsiliepimą apie "Hidraulika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Hidraulika, kurią skaitytojams dovanoja Zita Sluckuvienė, Ričardas Viktoras Ulozas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zita Sluckuvienė, Ričardas Viktoras Ulozas su knyga Hidraulika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Hidraulika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zita Sluckuvienė, Ričardas Viktoras Ulozas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Hidraulika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Hidraulika" perkama kartu