0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įdomioji Lietuvos istorija 2. Meno istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų (CD)

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-12-17 ilona

super,idomus mokimosi budas tiems kas domisi ar ruošiasi laikyti istorijos egzaminą, mokykloj buvo tai pavyko piratinę kopija pasidaryt...\r\n\r\n

Įdomioji Lietuvos istorija 2. Meno istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 14.45 SoldOut
Knygos "Įdomioji Lietuvos istorija 2. Meno istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų (CD)" aprašymas
Sistemos reikalavimai: Pentium III; 24xCD-ROM; 128 MB RAM; ekrano tankis 1024x768; garso plokštė; garso kolonėlės; pelė; OS MS Windows 98, NT, ME, 2000, XP.
"Įdomioji Lietuvos istorija" yra šiuolaikinėmis kompiuterinėmis technologijomis sukurtas "gyvas" pasakojimas apie Lietuvos meno raidą. Ji skirta įvairaus amžiaus ir išsilavinimo Lietuvos žmonėms - moksleiviams, aukštesniųjų ir aukštųjų mokyklų studentams ir visiems Lietuvos istorijos megėjams. Meno istorijos pamokos pradedamos seniausiais laikais ir užbaigiamos mūsų dienomis. Nušviečiami kai kurie priešistorės meno ypatumai, didžiųjų Europos meno stilių keliai į Lietuvą ir jų raida mūsų žemėse.
"Įdomiojoje Lietuvos istorijoje" skaitytojas ras aiškinamąjį žodyną, straipsnių, iliustracijų galerijas, iš arčiau galės apžiūrėti kai kuriuos žymesnius meno paminklus. Aiški ir patogi filmų peržiūros, tekstų skaitymo ir paieškos sistema daro šią knygą prieinamą visiems - ir mažiems, ir dideliems.
24 animuoti pasakojimai, kurių trukmė 4 valandos ir 627 žodžių žodynas, 24 straipsniai, 1156 iliustracijos, 24 ekskursijos.


2009-12-17

super,idomus mokimosi budas tiems kas domisi ar ruošiasi laikyti istorijos egzaminą, mokykloj buvo tai pavyko piratinę kopija pasidaryt...\r\n\r\n

2009-03-09

labai idomu

2007-06-21

Super!

Parašykite atsiliepimą apie "Įdomioji Lietuvos istorija 2. Meno istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įdomioji Lietuvos istorija 2. Meno istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų (CD), kurią skaitytojams dovanoja Eugenijus Jovaiša. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eugenijus Jovaiša su knyga Įdomioji Lietuvos istorija 2. Meno istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įdomioji Lietuvos istorija 2. Meno istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Jovaiša. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įdomioji Lietuvos istorija 2. Meno istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įdomioji Lietuvos istorija 2. Meno istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų (CD)" perkama kartu