0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Intelektinės nuosavybės teisė

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 15.99 SoldOut

Knygos "Intelektinės nuosavybės teisė" aprašymas

Šis vadovėlis – pirmasis leidinys Lietuvoje, kuriame išsamiai pristatomi bendrieji intelektinės nuosavybės teisės principai ir atskiri institutai: autorių teisė, prekių ženklų, juridinių asmenų pavadinimų ir geografi nių nuorodų teisinė apsauga, patentų bei dizaino teisė, apsauga nuo nesąžiningos konkurencijos ir kt. Skaitytojas supažindinamas ne tik su Lietuvos, bet ir su Europos Sąjungos bei tarptautiniu teisiniu intelektinės nuosavybės reglamentavimu ir teismų praktika. Vadovėlio autoriai – Mykolo Romerio universiteto teisės mokslininkai, turintys neabejotiną teorinę ir praktinę kompetenciją nagrinėjamose srityse.Parašykite atsiliepimą apie "Intelektinės nuosavybės teisė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Intelektinės nuosavybės teisė", kurią skaitytojams dovanoja Danguolė Klimkevičiūtė, Nijolė Janina Matulevičienė, Ramūnas Birštonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Danguolė Klimkevičiūtė, Nijolė Janina Matulevičienė, Ramūnas Birštonas su knyga "Intelektinės nuosavybės teisė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Intelektinės nuosavybės teisė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Klimkevičiūtė, Nijolė Janina Matulevičienė, Ramūnas Birštonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Intelektinės nuosavybės teisė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Intelektinės nuosavybės teisė" perkama kartu