0

Intelektualinis vėlyvosios Bizantijos gyvenimas

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Intelektualinis vėlyvosios Bizantijos gyvenimas


2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Intelektualinis vėlyvosios Bizantijos gyvenimas" aprašymas

Monografija skrita itin įdomaus ir sunkaus laikotarpio - Bizantijos imperijos paskutinės dinastijos valdymo metų - analizei. Tuo metu imperija išgyveno nuosmukį ir nuolatinę grėsmę iš aplinkinio pasaulio, tačiau intelektualine prasme sugebėjo išgyventi tai, kas yra įvardijama "paskutiniu Bizantijos renesansu". Monografijoje nagrinėjamas istorinis vėlyvosios Bizantijos kontekstas, intelektualinis gyvenimas, filosofiniai ir teologiniai ginčai, jaudinę to meto visuomenę. Analizuojamas hezichastų judėjimas bei šį judėjimą lydėjusios filosofinio pobūdžio kontroversijos, taip pat socialiniai pokyčiai. Monografija yra bene pirmasis bizantistikos veikalas lietuvių kalba, ištisai skirtas šios didingos civilizacijos problematikai.

Parašykite atsiliepimą apie "Intelektualinis vėlyvosios Bizantijos gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Intelektualinis vėlyvosios Bizantijos gyvenimas, kurią skaitytojams dovanoja S. Makselienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar S. Makselienė su knyga Intelektualinis vėlyvosios Bizantijos gyvenimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Intelektualinis vėlyvosios Bizantijos gyvenimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė S. Makselienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Intelektualinis vėlyvosios Bizantijos gyvenimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Intelektualinis vėlyvosios Bizantijos gyvenimas" perkama kartu