0

Inžinerinės medžiagos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Inžinerinės medžiagos

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • ISBN ar kodas: 9955-09-272-6

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Inžinerinės medžiagos" aprašymas
Leidinyje trumpai pateikiami duomenys apie svarbiausių rūšių plieną, ketų, spalvotuosius metalus ir jų lydinius, kompozicines, miltelines ir nemetalines konstrukcines medžiagas, jų savybes bei panaudojimo sritis; šių medžiagų markės lyginamos pagal Rusijos, Vokietijos ir Europos Sąjungos standartus. Knygos tikslas - supažindinti studentus su pagrindinėmis medžiagomis, naudojamoms mašinų, prietaisų, technologinės įrangos detalių gamybai ir remontui.
Leidinys skiriamas techniškųjų universitetų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinės medžiagos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Inžinerinės medžiagos, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Žvinys, Raimondas Šniuolis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Žvinys, Raimondas Šniuolis su knyga Inžinerinės medžiagos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Inžinerinės medžiagos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Žvinys, Raimondas Šniuolis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Inžinerinės medžiagos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Inžinerinės medžiagos" perkama kartu