0

Išlaisvintos fantazijos

Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 4,29 €*
Sutaupote: 0.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Išlaisvintos fantazijos

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090305034

2021-01-31 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išlaisvintos fantazijos" aprašymas

Dviejų knygų serija "Melburnas nemiega naktį". Pirma knyga.

Pelenė tuoj taps nuodėmingąja...

Ar gali nepadori fantazija virsti laimingai pasibaigsiančia pasaka?

Prieš išvykdama iš Melburno Leinė Klain turi vieną tikslą: tapti seksualia viliotoja, įsmukti į prabangiausią sezono kaukių balių ir suvilioti Deimijaną Maknaitą. Tik yra šiokia tokia mažytė problema... Vienos svaiginančios nakties nepakako. Dabar Leinė nori daugiau. Tačiau nusimesti drabužius kur kas lengviau nei nusiimti tikrąjį veidą slepiančią kaukę...

Iš anglų kalbos vertė Asta Adomavičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Išlaisvintos fantazijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išlaisvintos fantazijos, kurią skaitytojams dovanoja Stefanie London. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stefanie London su knyga Išlaisvintos fantazijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išlaisvintos fantazijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stefanie London. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išlaisvintos fantazijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išlaisvintos fantazijos" perkama kartu