0

Išminties dėžutė 5-6 metų vaikams. Per 100 klausimų su atsakymais!

4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-05-07 Edita

Turim šią išminties dėžutę. Dukrytei patiko. Jai ketveri ir kuo puikiausiai atliko visas užduotėles, sakyčiau jai jos buvo per lengvos.

Informacija

Išminties dėžutė 5-6 metų vaikams. Per 100 klausimų su atsakymais!

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 6x18, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9789955078418

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išminties dėžutė 5-6 metų vaikams. Per 100 klausimų su atsakymais! " aprašymas

Išminties dėžutė skirta 5-6 metų vaikučių protui lavinti ir atminčiai gerinti.

Šis viename kampe susegtų kortelių rinkinys - tai interaktyvus žaidimas. Vienoje kortelės pusėje klausimas, kitoje - atsakymas.

2020-05-07

Turim šią išminties dėžutę. Dukrytei patiko. Jai ketveri ir kuo puikiausiai atliko visas užduotėles, sakyčiau jai jos buvo per lengvos.

Parašykite atsiliepimą apie "Išminties dėžutė 5-6 metų vaikams. Per 100 klausimų su atsakymais! "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Išminties dėžutė 5-6 metų vaikams. Per 100 klausimų su atsakymais! , kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Išminties dėžutė 5-6 metų vaikams. Per 100 klausimų su atsakymais! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Išminties dėžutė 5-6 metų vaikams. Per 100 klausimų su atsakymais! . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Išminties dėžutė 5-6 metų vaikams. Per 100 klausimų su atsakymais! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Išminties dėžutė 5-6 metų vaikams. Per 100 klausimų su atsakymais! " perkama kartu