0

Pirkėjų atsiliepimai

Ištirpti prarastam laike

Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ištirpti prarastam laike" aprašymas

Romano "Ištirpti prarastam laike" centre - dramatiška istoriko Kazimiero Šato asmenybė, kurios smegenyse sukasi amžinas kompaktinis diskas su įrašyta praeitimi.

„Viską, ką turiu, nešuosi su savimi, kaip kuprą nešuosi savo praeitį",- prisipažįsta pagrindinis herojus. O toje praeityje - ir skaudi tėvo Mykolo žūtis pokario metais, ir vadovybės primesta disertacijos tema, ir, žinoma, nepaprastai spalvinga jo moteris Monika, kurią jis beprotiškai mylėjo, bet kuri su realybe nieko bendro neturėjo: „jos geidžiau ir jos neturėjau, visas gyvenimas be jos ir su ja"... Toks drastiškai spalvingas moters charakteris - ko gero naujas reiškinys mūsų literatūroje.

Nutapęs visą plejadą žmogiškų, šiltų ir jautrių personažų prozininkas Antanas Drilinga pasako daug tiesos apie šiuolaikinį gyvenimą.


  • Autorius: Antanas Drilinga
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098089790

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ištirpti prarastam laike"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ištirpti prarastam laike", Antanas Drilinga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Drilinga su knyga "Ištirpti prarastam laike" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ištirpti prarastam laike" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Drilinga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ištirpti prarastam laike" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ištirpti prarastam laike" perkama kartu