Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Istoriniai tekstai ir vietos kultūra = Historical scripts and local culture

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 12.77 SoldOut

Knygos „Istoriniai tekstai ir vietos kultūra = Historical scripts and local culture“ aprašymas

Mokslinių straipsnių rinkinys, skirtas Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui.
Dialektologijos ir Šiaurės Lietuvos istorijos mokslo centrai 2003 metų gegužės 15-16 dienomis buvo sukvietę įvairių sričių mokslininkus į tarpdisciplininę konferenciją Istoriniai tekstai ir vietos kultūra . Joje dalyvavo mokslininkų iš penkių pasaulio šalių: Kroatijos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos. Pranešimų pagrindu parengti tekstai ir publikuojami šiame leidinyje.
Pirmoje dalyje Vietos teksto kalbinė raiška yra pateikiami kalbininkų straipsniai, kuriuose autoriai pristato nepubliktuotus rankraštinius kalbos paminklus (rankraščius), sprendžia kalbos raidos problemas, akcentuoja įvairių kalbos lygmenų (sintaksės, leksikos, fonetikos, morfologijos, kirčiavimo, žodžių darybos) problemas.
Antroje dalyje Vietos tekstas istoriniu požiūriu spausdinami istorikų ir archeologų, didžiausią dėmesį skyrusių XVI – XVII amžiaus tekstams, straipsniai.
Trečioje dalyje Vietos kultūra ir literatūra pateikiamos literatūrologų, etnologų, muzikologų publikacijos.
Str. liet., latv., lenk., rus.
Santr. angl., lenk., vok.Parašykite atsiliepimą apie „Istoriniai tekstai ir vietos kultūra = Historical scripts and local culture“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Istoriniai tekstai ir vietos kultūra = Historical scripts and local culture“, Janina Švambarytė-Valužienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Janina Švambarytė-Valužienė su knyga „Istoriniai tekstai ir vietos kultūra = Historical scripts and local culture“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Istoriniai tekstai ir vietos kultūra = Historical scripts and local culture“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janina Švambarytė-Valužienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Istoriniai tekstai ir vietos kultūra = Historical scripts and local culture“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Istoriniai tekstai ir vietos kultūra = Historical scripts and local culture“ perkama kartu