NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ištrūk iš spąstų. Kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu

Kaina: 16,20 €
Kaina su kodu: 10,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-06 Ana

Labai patiko. Manau, kad schemos terapijos metodas labai prisideda prie savęs supratimo. Rekomenduočiau visiems.


2024-02-29 16.204 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ištrūk iš spąstų. Kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu" aprašymas

Du garsūs amerikiečių psichologai knygoje „Ištrūk iš spąstų: kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu“ pasakoja, kaip nustoti kenkti sau ir pradėti gyventi laimingai.

Ar jūs…

- Kitų poreikius iškeliate aukščiau nei savo?
- Pradedate panikuoti, kai jus palieka ar grasina palikti mylimas žmogus?
- Nuolat nerimaujate dėl galimų gamtos katastrofų, pinigų praradimo ar rimtos ligos?
- Suvokiate, kad nesvarbu, kaip jums sekasi, vis tiek jaučiatės nelaimingas, nereikalingas, nejaučiate gyvenimo pilnatvės?

Varginantys santykiai, nepasitikėjimas savimi, nesugebėjimas džiaugtis – visos šios bėdos gali būti išspręstos, jeigu sugebėsime pakeisti mūsų inertiškai skleidžiamos informacijos tipą. Tokie kenksmingi elgesio modeliai vadinami gyvenimo spąstais. Knygoje „Ištrūk iš spąstų: kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu“ atskleidžiama, kaip sustabdyti šį mus įkalinusį užburtą ratą.

Du bene garsiausi Amerikos psichologai, mokslų daktarai Jeffrey E. Young ir Janet S. Klosko remiasi pažangiausiais kognityvinės terapijos principais,. Jie padeda atpažinti negatyvaus mąstymo modelius ir pakeisti juos be vaistų ar terapijos. Jie aprašo vienuolika dažniausiai sutinkamų gyvenimo spąstų, kiekvienam iš jų pateikia diagnostinį testą ir duoda patarimus, kaip žingsnis po žingsnio iš tų spąstų išsilaisvinti.

Jau tūkstančiai žmonių tai išbandė ir džiaugiasi akivaizdžiais, greitais ir ilgai trunkančiais rezultatais. Knygoje „Ištrūk iš spąstų: kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu“ pateikiama programa yra subtili, aiški ir išlaisvinanti. Tai novatoriškas požiūris į emocines problemas ir jų sprendimą.

„Young ir Klosko sumaniai parodo, kaip įveikti priklausomybės, pasitikėjimo, socialinio atstūmimo, netekties, nesėkmės ir perdėto jautrumo problemas. Jie pateikia istorijas ir įžvalgius kiekvieno atvejo lengvai suprantamus aprašymus ir diagnostinius testus, kurie padės pamatyti priežastis, pavojaus ženklus ir negatyvių veiksmų poveikį, bei parodys būdus jiems įveikti.“
Publishers Weekly

Jeffrey E. Young (g. 1950 m.) – amerikiečių psichologas, geriausiai žinomas, kaip schemų terapijos autorius, taip pat yra Schemų terapijos instituto įkūrėjas, Kognityvinės terapijos centro Niujorke vadovas. Knygų apie kognityvinę elgesio terapiją ir schemų terapiją autorius. Dėsto Kolumbijos universitete, organizuoja mokymus, seminarus.

Janet S. Klosko – amerikiečių psichologė, viena iš Kognityvinės terapijos centro Long Ailande vadovių, taip pat Schemų terapijos instituto specialistė.


  • Pavadinimas originalo kalba: Reinventing Your Life
  • Autorius: Jeffrey E. Young, Janet S. Klosko
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 504
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090136980
  • Vertėjas: Inga Būdvytytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-12-06

Labai patiko. Manau, kad schemos terapijos metodas labai prisideda prie savęs supratimo. Rekomenduočiau visiems.

2022-12-05

Daug sužinojau apie save. Žaidimo keitiklis. Arba, konkrečiau, jaustis taip, lyg kas pagaliau būtų pasakęs man žaidimo taisykles.

2022-12-02

Šioje knygoje gerai paaiškinami visi gyvenimo spąstai ir kaip su jais kovoti.

2022-11-29

Tikriausiai per gyvenimą skaitysiu šią knygą dar kelis kartus. Tai buvo būtina mano atsigavimui.

2022-11-24

Siaubingas pavadinimas. Pati knyga labai informatyvi ir būtina perskaityti, kad geriau suprastum save.

2022-11-23

Viena geriausių mano kada nors skaitytų knygų. Nors iš pradžių jis buvo parašytas 1994 m., jo turinys vis dar yra daugiau nei naudingas ir šiandien

2022-11-22

Labai gražus ir tinkamas vadovas jūsų kelionėje, siekiant pažinti save

2022-11-17

Gerai ir įdomiai parašyta. Testai, klausimai, tolesni veiksmai, būdas rasti tam tikrų sričių trūkumus ir kaip su jais dirbti, kad sulaužytumėte nusistovėjusius modelius. Sugeriu, įsisavinu ir atpažįstu save.

2022-11-16

Ši knyga yra gera kelionės į asmeninį pasitenkinimą pradžia. Pradedi skaityti knygą ir tada žinai, kodėl tau reikalinga terapija. Nekyla abejonių, ar mums reikia terapijos.

2022-11-09

Labiausiai akis atverianti knyga, kurią aš kada nors skaičiau!

Parašykite atsiliepimą apie "Ištrūk iš spąstų. Kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Jeffrey E. Young, Janet S. Klosko pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ištrūk iš spąstų. Kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ištrūk iš spąstų. Kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ištrūk iš spąstų. Kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ištrūk iš spąstų. Kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jeffrey E. Young, Janet S. Klosko tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ištrūk iš spąstų. Kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu" perkama kartu