0

Išvykėliai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Išvykėliai

  • Leidėjas: Vega Vaičiūnaitė
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9986-479-84-3

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išvykėliai" aprašymas

"Išvykėliai" - pirmas žinomos dailininkės, pedagogės ir režisierės, "Miraklio" teatro įkūrėjos ir vadovės, Vegos Vaičiūnaitės (g. 1962 m.) eilėraščių rinkinys, apimantis 27 metų laikotarpį (1973-2000 metus).


Temų spektras platus - kartos identiteto paieškos, Vilniaus dvasios įvardijimas, preciziška bei originali meiles lyrika. Eilėms būdingas atviras, nuoširdus kalbėjimas, gili ir sąžininga savianalize bei įžvalgos, "žavingos akimirkos" pajautimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Išvykėliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išvykėliai, kurią skaitytojams dovanoja Vega Vaičiūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vega Vaičiūnaitė su knyga Išvykėliai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išvykėliai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vega Vaičiūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išvykėliai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išvykėliai" perkama kartu