Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus (nedideli viršelio defektai)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 24,57 €
Kaina su kodu: 7,37 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-18 Irmantė

Intriguojanti knyga apie tai, kaip įtikinti ir pasiekti įtakos šaknis.


2024-04-30 24.573 InStock
Į krepšelį 7,37 € -70% su kodu
PATOGU

Knygos "Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus (nedideli viršelio defektai)" aprašymas

PASAULINIS BESTSELERIS

ATNAUJINTAS LEIDIMAS

„R. B. Cialdinis patobulino tai, kas jau yra klasika. Šis atnaujintas „Įtakos galios“ leidimas patvirtina, jog knyga per pastaruosius penkiasdešimt metų yra vienas svarbiausių leidinių apie verslo ir elgsenos mokslus. Naujai papildyta ji yra nuostabi.“
ANIEL H. PINK, BESTSELERIŲ AUTORIUS

Dr. Robertas B. Cialdinis atnaujintame „Įtakos galios“ leidime dalijasi naujausių mokslinių tyrimų rezultatais, savo įžvalgomis, paaiškinimais ir patirtimi, kaip etiškai tai pritaikyti kasdieniame gyvenime, internetinėje prekyboje, versle.

ĮTAKOS PRINCIPAI:

Grįžtamumas
Įsipareigojimas ir nuoseklumas
Socialinis įrodymas
Mėgstamumas
Autoritetas
Stoka
Vieningumas (dar vienas principas, aprašytas tik šiame atnaujintame leidime)

SUSIPAŽINKITE SU UNIVERSALIAIS ĮTAKOS PRINCIPAIS, SUŽINOKITE, KAIP JUOS TAIKANT PASKATINTI ŽMONES VEIKTI TAIP, KAIP JŪS NORITE, IR KARTU IŠMOKTI ATSISPIRTI NEETIŠKIEMS MĖGINIMAMS DARYTI ĮTAKĄ JUMS.

Robertas B. Cialdinis – mokslų daktaras, vienas didžiausių įtakos ir įtikinėjimo meno ekspertų, visame pasaulyje žinomas lektorius, bestselerių autorius. Jis dažnai tituluojamas „Įtakos meno krikštatėviu“.

Autorius yra Arizonos valstijos universiteto psichologijos ir rinkodaros profesorius emeritas. Jis buvo išrinktas Asmenybės ir socialinės psichologijos bendrijos (Society of Personality and Social Psychology) prezidentu ir yra Nacionalinės mokslų akademijos (National Academy of Sciences) bei Amerikos menų ir mokslų akademijos (American Academy of Arts and Sciences) narys.

Cialdinis dažnai skaito pranešimus viso pasaulio organizacijoms apie etinį ir praktinį įtakos mokslo taikymą versle. Visą jo gyvenimą trunkantį domėjimąsi socialinės įtakos vingrybėmis profesorius aiškina tuo, kad užaugo grynai itališkoje šeimoje, daugiausia lenkų apgyventame rajone, istoriškai vokiškame mieste (Milvokyje), kuris kitais atžvilgiais yra kaimiškoje valstijoje.

Dr. Robertas B. Cialdinis, ne vieną apdovanojimą pelnęs elgsenos mokslų specialistas ir bestselerių autorius, verslo konsultavimo įmonės „Influence at Work“ prezidentas ir generalinis direktorius.

Atnaujinta „Įtakos galia“ paremta dr. R. B. Cialdinio net 35 metų moksliniais darbais, kurie pagrįsti tyrimais ir recenzuoti kitų mokslininkų.

Tai – išsamus vadovas, kaip taikant įtakos principus paskatinti žmones veikti taip, kaip jūs norite.


  • Pavadinimas originalo kalba: INFLUENCE, NEW AND EXPANDED. THE PSYCHOLOGY OF PERSUASION
  • Autorius: Robert B. Cialdini
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090149652
  • Vertėjas: Ieva Sakalinskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2024-01-18

Intriguojanti knyga apie tai, kaip įtikinti ir pasiekti įtakos šaknis.

2024-01-16

labai išbaigta knyga apie tai, kaip priartėti prie tarpasmeninių santykių ir daryti įtaką žmonėms

Parašykite atsiliepimą apie "Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus (nedideli viršelio defektai)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Robert B. Cialdini pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus (nedideli viršelio defektai)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus (nedideli viršelio defektai)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus (nedideli viršelio defektai)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus (nedideli viršelio defektai)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert B. Cialdini tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus (nedideli viršelio defektai)" perkama kartu