⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Italų vaikų dainos (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 2.99 SoldOut

Knygos "Italų vaikų dainos (su CD)" aprašymas

Knygelėje "Italų vaikų dainos (su CD)" skaitytojai supažindinami su liaudies dainomis, kurias labiausiai mėgsta ir dažniausiai dainuoja Italijos vaikai. Jos skamba italų namuose, mokyklose, šventėse.

Italų kalbos tarimas nesudėtingas, taigi daineles smagu dainuoti. Speciali teksto tarimo eilutė padės taisyklingai ištarti itališkus žodžius. Taip pat galima dainuoti ir lietuviškai, nes visi tekstai išversti į lietuvių kalbą.


Leidinyje pateikiamos ir natos.


Prie šio dainelių rinkinio pridedama kompaktinė plokštelė. Kompozitorius sukūrė tokius pritarimus, pagal kuriuos galėsite ne tik dainuoti, bet ir groti dainelių melodijas pasirinktu instrumentu.


  • Autorius: Sud. Daiva Kuklytė Niccolini
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: M-706253-15-2

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Italų vaikų dainos (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Italų vaikų dainos (su CD)", Sud. Daiva Kuklytė Niccolini. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Daiva Kuklytė Niccolini su knyga "Italų vaikų dainos (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Italų vaikų dainos (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Daiva Kuklytė Niccolini. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Italų vaikų dainos (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Italų vaikų dainos (su CD)" perkama kartu