Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Jotvingių mišios

Kaina: 16,86 €
Kaina su kodu: 15,17 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 16.861 InStock
Į krepšelį 15,17 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Jotvingių mišios" aprašymas

Rinkinyje “Jotvingių mišios” spausdinami žymaus lietuvių poeto ir vertėjo Sigito Gedos eilėraščiai, parašyti 1985—1996 m.

Straipsnyje “Slaptieji sielų suokalbiai” (1983 m.) poetas kalba apie save ir savo kūrybą.

“Dabar susimąstydamas, kodėl aš rašau, dažnokai pats sau atsakau: kad galėčiau ištverti. Dvasinių krizių metu žmogui ima byrėti jį supančio pasaulio darna, prapuola tasai vienijantis, įvardijantis ir įprasminantis jausmas. Tuomet – atasvarai – norisi iš naujo suvienyti kosmosą… Vėl naujas žodis, tačiau nuo seniausių laikų suvienyti kosmosą, net ir nežinantiems ir nejaučiantiems, ką jie daro, buvo svarbiausia.”
Sigitas Geda

“Geda nesiremia meno kalba, išvystyta iš visuotinės literatūros pavelde jau nusistovėjusių prasminių struktūrų ir jų santykiavimo taisyklių. <…>
Žodžiai ir žodžių iškraipos, daiktai ir daiktų groteskos knibžda ir murdosi toje pakrantės zonoje tarp tobulos vizijų jūros ir jau tvirtai pasakytos žemės, ieškodami prasmingų tarpusavio santykių, iš kurių ir išaugtų nauja poezijos gyvybė.”

Rimvydas Šilbajoris, slavistikos profesorius, Ohio universitetas, Columbus


  • Autorius: Sigitas Geda
  • Leidėjas: Andrena
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 12x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986370987

Parašykite atsiliepimą apie "Jotvingių mišios"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jotvingių mišios", Sigitas Geda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sigitas Geda su knyga "Jotvingių mišios" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jotvingių mišios" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Geda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jotvingių mišios" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jotvingių mišios" perkama kartu