0

Juoda kava

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Juoda kava

  • Leidėjas: FNS Group
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • ISBN ar kodas: 9786098057072

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Juoda kava" aprašymas
Išradėjas seras Klodas Eimoris pajunta kartų skonį burnoje, kai jo naujos sprogstamosios medžiagos formulė pavagiama... kažkurio iš namiškių.
Siekdamas greitai ištaisyti padėtį, seras Klodas užrakina duris ir išjungia šviesą, suteikdamas vagiui galimybę grąžinti formulę ir likti nepastebėtam. Tačiau tamsa atneša mirtį, ir Erkiuliui Puaro tenka išnarplioti šeimyninių nesantaikų, meilės bei įtartinų svečių raizginį, siekiant išaiškinti žudiką ir užkirsti kelią katastrofai.

Iš anglų k. vertė Jonas Sipulis

Parašykite atsiliepimą apie "Juoda kava"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Juoda kava, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga Juoda kava jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Juoda kava patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Juoda kava palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Juoda kava" perkama kartu