0
5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2016-12-12 kalba

neįtkėtina knyga

Informacija

Jūrų planeta

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 29x34, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 383
  • ISBN ar kodas: 995506174X

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Didžiulis fotografijų albumas "Jūrų planeta. Kelionė į jūrų bioįvairovės gelmes" sukels susižavėjimą jūros pasaulio grožiu ir įvairove.


Gilioje jūros žydrynėje, nuo Grenlandijos iki Polinezijos salų, slepiasi neįsivaizduojamo grožio peizažai, mažai pažįstamas pasaulis, kuris užima tris ketvirtadalius Žemės rutulio ir kurio natūralūs turtai yra mūsų gyvybės šaltinis.


Sklandžiais tekstais ir daugiau nei 400 išskirtinių fotografijų mokslininkai Laurent Ballesta ir Pierre Descamp mums atskleidžia visą vandenynų magiją. Kiekviename puslapyje yra trumpa istorija, kuri mus priartina prie bioįvairovės paslapčių: povandeninių miškų turtai, atsargi aštuonkojų meilė, Antarkties žuvų išgyvenimas ekstremaliomis sąlygomis, Papua gruperių kovos...

Knyga "Jūrų planeta. Kelionė į jūrų bioįvairovės gelmes" skirta tam, kad suprastumėme didelę grėsmę, kilusią vandenynams, kad labiau gerbtumėme jūros aplinką. „Jūrų planeta" lydi mus į stebuklingą kelionę - keturis penkių pasaulio vandenynų kampus."Kadangi vandenynas nuo mūsų slepiasi, pabandykime tęsti jo tyrimus ir juo žavėtis. Iš šio susižavėjimo, be abejo, atsiras didelė pagarba...

"Jūrų planetoje" yra tiek pat vaizdų, idėjų ir sustabdytų akimirkų, kiek ir mokslinių pamąstymų. Išleisdami šią knygą, Laurent Ballesta ir Pierre Descamp mums pateikia daug daugiau nei gražius vaizdus. Tai tikras jūros gyvenimo lobynas trečiojo tūkstantmečio aušroje."


Nicolas Hulot

2016-12-12

neįtkėtina knyga

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu