⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ka žemė bova brongesnė ož douna

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 10.99 SoldOut

Knygos "Ka žemė bova brongesnė ož douna" aprašymas

Aplinkos inžinerijos specialisto, habilituoto technologijos mokslų daktaro, profesoriaus Donato Butkaus pirmoji žemaitiškai parašyta apysakų knyga >b>„Ka žemė bova brongesnė ož douna“.

Autorius rašo savo gimtąja Plungės krašto žemaičių kalba. Tekstuose panaudota nemažai šiandien jau net ir žemaičių primirštų žodžių, posakių.

Knygos herojai yra autoriaus amžininkai ir to meto vyresnioji karta – kaimynai ir artimieji. Tai – literatūriniai personažai, todėl pasakojimo herojų vardai ir pavardės, vietovių, kuriose vyksta veiksmas, pavadinimai yra sugalvoti.
Knygoje „Ka žemė bova brongesnė ož douna“ pateikiama daug žinių apie XX a. pirmosios pusės Žemaitijos kaimo žmonių buitį, bendravimą, darbus ir rūpesčius, gyvenimą Antrojo pasaulinio karo metais, pokario įvykius, pasakojama apie jauno žmogaus asmenybės formavimosi vingius, jo kelią į mokslą.

D. Butkus gimė 1936 m. sausio 24 d. Gintališkėje (Platelių valsčius). Gyvena Vilniuje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ka žemė bova brongesnė ož douna"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ka žemė bova brongesnė ož douna", Duonats Botkos. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Duonats Botkos su knyga "Ka žemė bova brongesnė ož douna" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ka žemė bova brongesnė ož douna" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Duonats Botkos. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ka žemė bova brongesnė ož douna" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ka žemė bova brongesnė ož douna" perkama kartu