NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje

Kaina: 10,52 €
Kaina su kodu: 7,36 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 10.519 InStock
Į krepšelį 7,36 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos "Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje" aprašymas

Knygoje "Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje. Svarbiausia informacija, specialistų patarimai, emigrantų patirtys" žurnalistai Darius Sėlenis ir Zigmantas Jurevičius surinko pačią aktualiausią ir naudingiausią informaciją, padėsiančią sėkmingiau įsitvirtinti Norvegijoje ir išvengti nemalonumų.

Vis daugiau lietuvių keliauja gyventi į Norvegiją. Vieni tik tol, kol užsidirbs, kiti su viltimi ten įleisti šaknis. Norvegijos kultūra ir gyvenimo būdas gerokai skiriasi nuo lietuviškojo, tad dažną ištinka kultūrinis šokas. O kur dar daugybė istorijų apie prarastus vaikus, sugadintą sveikatą ar darbdavių apgaulę. Kartais išvykstantiems tiesiog trūksta žinių, nuo ko pradėti savo kelionę ar kaip elgtis svetimoje šalyje.

- Kaip Norvegijoje rasti darbą?
- Kuo norvegiškos darbo taisyklės skiriasi nuo lietuviškų?
- Kaip susirasti gerą būstą?
- Ką daryti nelaimės atveju arba kai apgavo darbdavys?
- Ką daryti norint pradėti nuosavą verslą?
- Kuo skiriasi lietuvių ir norvegų mentalitetas?
- Kaip elgtis, kad neturėtumėte problemų su Vaiko teisių apsaugos tarnyba?
- Knygoje rasite naudingų adresų ir interneto svetainių nuorodų.

Taip pat pateikiamos lietuvių, gyvenančių Norvegijoje, istorijos: kaip jiems sekėsi užkariauti šalį, su kokiais sunkumais susidūrė ir kas jiems padėjo.

ĮŽANGA

Prarastas vaikas. Meilė. Skyrybos. Modernus europietiškas mąstymas. Sužalota sveikata. Orus gyvenimas. Neprisitaikymas. Saugumas. Susvetimėjimas. Kvapą gniaužianti ir svaiginantį pojūtį kelianti didinga gamta. Vertybių perkainojimas. Laisvė.

Kalėjimas taisyklėse. Pavydėtinas socialinis aprūpinimas. Šaltumas.

Draugiškumas. Laikinumas.

Užtikrinta finansinė gerovė. Šeimos vertybių trūkumas. Nostalgija.

Pakeista pilietybė. Baimė ir noras grįžti.

Šioje knygoje pakalbintų lietuvių istorijos labai skirtingos. Kartais kažkuo panašios. Atvykusių trumpam ir ilgam. Išvažiavusių iš Norvegijos ir likusių jau 10 ar 20 metų. Daugumos - atvėrusių sielą iki mažiausių, kartais šokiruojančių ir atvirų iki nuogumo smulkmenų.

Jų lūpomis, kad ir kaip būtų banalu, kalbėjo ir meilė Lietuvai. Kai kuriems prasiverždavo nuoskauda, kad kartais jų nesupranta neemigravusieji. Tie, kur liko čia, pas mus, Lietuvoje. Kai kuriems prasiverždavo skausmas, kad kartais jie turi jaustis tarsi raupsuotieji, atstumtieji ir išdavusieji gimtąją šalį. Nors jie siunčia pinigus artimiesiems, verkia iš džiaugsmo ir skausmo, kai sporte, moksle, mene triumfuoja ar patiria pralaimėjimus lietuviai, ir mintyse meldžiasi už Lietuvą.

Ir jie - išdrįso. Kalbėjo, pasakojo, patarė. Dauguma gyvenančių ten net nenorėjo kalbėti. Bijojo. Nedrįso. Vengė.

Tai tik lašas iš Norvegijoje gyvenančių apie 60 tūkstančių lietuvių emigracijos istorijų. Bet kas yra vandenynas be lašo?

Tai lietuvių emigrantų požiūris į Norvegiją ir norvegus. Tai knyga apie jų sunkumus ir džiaugsmą, atradimus ir praradimus. Ir daug patarimų: nuoširdžių, teorinių ir praktinių. Tiems, kurie norės ir nori emigruoti. Tiems, kurie dar tik svarsto. Šios istorijos galbūt paskatins juos išvykti į Norvegiją, o galbūt priešingai - niekada neemigruoti ir likti savo namuose - Lietuvoje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Darius Sėlenis, Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius, Zigmantas Jurevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Darius Sėlenis, Darius Sėlenis, Zigmantas Jurevičius, Zigmantas Jurevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip dirbti ir gerai gyventi Norvegijoje" perkama kartu