Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės

Kaina: 3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-05-31 3.99 InStock
Į krepšelį 3,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės“ aprašymas

Knygos "Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės" autoriai ragina atsisakyti pasenusių ir klaidingų darbuotojų samdymo kriterijų: išsilavinimo, patirties, lyties, amžiaus...

Perskaitę šią knygą daugiau sužinosite apie psichologinį samdymo metodą, leisiantį įsitikinti, ar kandidatas tinkamas dirbti pardavėju jūsų įmonėje. Taip pat sužinosite, kur ieškoti talentingų pardavėjų ir ką daryti, kad ką tik pasamdyto pardavėjo darbo našumas ilgainiui tik didėtų. Jeigu esate įmonės vadovas ir norite turėti pačią geriausią pardavėjų komandą, jums būtina perskaityti šią knygą "Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės" .

Šiuolaikinėje atviroje ekonomikoje visi rinkos žaidėjai turi vienodas informacines, technines, logistikos ir kitas galimybes, todėl pagrindine sėkmingos veiklos sąlyga tampa efektyvus žmogiškųjų išteklių (HR) panaudojimas.

Perpildytoje prekių ir paslaugų rinkoje svarbiausiu žmogumi bet kurioje firmoje tampa pardavėjas. Jeigu jis nemoka parduoti, gamybos, apskaitos, logistikos. IT ir kiti padaliniai - taip pat nereikalingi.

Būtina pasirinkti darbuotojus, kurių asmeninės savybės, profesionalumas ir motyvacija atitiktų pareigas. Tam nepakanka juridinio išsilavinimo ir pedantiškumo tvarkant dokumentus, kaip buvusiuose kadrų skyriuose, bet reikia ir specialių žinių, kaip rasti geriausią darbuotoją konkrečiai darbo vietai.

Trys amerikiečiai - Herb Greenberg, Harold Weinstein ir Patrick Sweeney, "Caliper" kompanijos įkūrėjai, šioje knygoje apibendrino savo keturiasdešimties metų prekybos darbuotojų atrankos patirtį. Paprastais, kiekvienam suprantamais žodžiais ir terminais jie paaiškino, kaip ieškoti, rasti ir įvertinti pardavėjus, kurių asmeninės savybės, motyvacija ir gebėjimai sudaro harmoningą visumą. Tokiems pardavėjams darbas su klientais - ne prievarta, nemaloni būtinybė, o pasitenkinimo šaltinis.

"Manau, kad ši pragmatiška knyga vadovams, verslininkams ir HR konsultantams taps stimulu racionalizuoti darbuotojų samdą, optimizuoti jų asmenybės ir karjeros augimo galimybes žmogaus, firmos ir visuomenės labui."
Jonas H. Rapalis, verslo valdymo konsultantas, www.rapalis.lt

"Pardavėjai - vadovo galvos skausmas. Kaip pasirinkti geriausius, kaip suburti superpardavėjų komandą - geriau parašytą knygą vargu ar rasite."
Linas Šimonis, marketingo konsultantas, www.pozicionavimas.lt

Iš anglų kalbos vertė Gintaras JurkusKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pardavimų knygos

Harold Weinstein, Herb Greenberg, Patrick Sweeney pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Harold Weinstein, Herb Greenberg, Patrick Sweeney tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės“ perkama kartu