0

Pardavimų psichologija

  • Nuolaida knygai -37%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina Internetu: 7,99 €
Kaina Knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-10 Giedre

Įspūdinga knyga atsakanti į daugybę klausimų, įvardinanti sėkmingo žmogaus , o paskui ir pardavėjo asmenybės principus

Informacija

Pardavimų psichologija

  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 222
  • ISBN ar kodas: 9786099569130

2020-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pardavimų psichologija" aprašymas

Šios knygos "Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau negu kada nors manėte, jog tai įmanoma" tikslas - pateikti Jums idėjų, strategijų ir metodų, kuriuos galėtumėte pritaikyti, siekdami padidinti pardavimus ir atlikti juos greičiau ir žymiai lengviau negu kada nors anksčiau. Ši knyga atskleis Jums, kaip tinkamai išnaudoti savo potencialą ir pardavimų srityje pasiekti tokių rezultatų, kurie atrodė neįmanomi. Jūs sužinosite, kaip per kelis mėnesius ar net kelias savaites padvigubinti, patrigubinti ar net paketurgubinti savo pardavimus ir pajamas.

Ši knyga "Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau negu kada nors manėte, jog tai įmanoma" - tai rašytinė audio knygos „Pardavimų psichologija" versija. Audio knyga sėkmingai parduodama tarptautiniu mastu. Nuo išleidimo ši audio knyga jau yra išversta į šešiolika kalbų ir yra klausoma dvidešimt keturiose šalyse. Tai geriausiai parduodama profesionalaus pardavimo mokymo programa istorijoje Pritaikius bent vieną šioje knygoje aprašytą metodą, investuota suma Jums atsipirks keleriopai.

"Jūs turite savyje gebėjimą tapti geresniu, padaryti daugiau ir turėti daugiau, nei kada nors turėjote gyvenime. Tapdami absoliučiai puikiais pasirinktoje padavimų profesijoje, galite pasiekti visus tikslus ir įgyvendinti visas svajones. Galite susikurti nuostabų gyvenimą sau ir savo šeimai. Galite tapti vienu vertingiausių žmonių savo šalyje ir pramonės šakoje. Galite pelnyti visų Jus supančių žmonių pagarbą. Galite ženkliai pakeisti savo kompanijos, savo klientų ir savo bendruomenės gyvenimus. Išmokę ir praktiškai pritaikę paravimų psichologiją, galite pasiekti žvaigždes ir tam nėra jokių ribų."

Iš anglų kalbos vertė Judita Čirvinskienė

2020-01-10

Įspūdinga knyga atsakanti į daugybę klausimų, įvardinanti sėkmingo žmogaus , o paskui ir pardavėjo asmenybės principus

2018-01-16

Labai gera knyga. Rekomenduoju perskaityti visiems kas nors kiek susijęs su pardavimais.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pardavimai


Dažniausiai perkama kartu