NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu

Kaina: 11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-03-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu" aprašymas

Knyga "Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu" - apie pardavėjų treniravimą - trumpas ir glaustas pradžiamokslis vadovams, norintiems suburti iniciatyvią ir darnią pardavėjų komandą. Tai įmanoma tik tada, kai visa komanda trokšta tobulėti, o kiekvienas jos narys padeda kitiems.

Skaitydami šią knygą "Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu" sužinosite, kaip tobulinti pardavėjų treniravimą, priimti ir teikti grįžtamąją informaciją, padėti pardavėjams daugiau parduoti, o pardavimo problemas paversti įplaukomis. Ją perskaičius paaiškės, kodėl įprastas vadovavimo būdas jau netinka ir būtina jį keisti kitu, naujesniu. Taip pat sužinosite, kaip iš nurodinėjančio vadovo tapti išmintingu treneriu.

"Linda Ričardson yra kolektyvinio treniravimo Pat Reilly, o "Pardavėjų treniravimas" - puikus mokymo vadovas."
Pat Croce, "Philadclphia "76ers" mokytojas

"Viena svarbiausių vadovo užduočių - sukurti įmonės kultūra. Pardavimų vadovo - sukurti pardavimų kultūrą. Padaryti taip. kad pardavėjai parduotų daugiau ir pelningiau. Kaip tai padaryti? Dalį atsakymų rasite čia.
Pardavėjų treniravimo procesas šioje knygoje aprašytas paprastai ir aiškiai. Jei nuosekliai vadovausitės Liudos patarimais, po kurio laiko )usų pardavėjai parduos daugiau ir pelningiau.
Griebkite knygą! Sėkmės pardavimuose!"

Linas Šimonis, www.pozicionavimas.lt

Vertė Marija Eidukecičiūtė, Asta Ivoškienė, Egidijus Koženiauskas


  • Autorius: Linda Richardson
  • Leidėjas: Smaltijos leidykla
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-707-02-X

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pardavimų knygos

Linda Richardson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Linda Richardson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu" perkama kartu