0

Kalba Warrenas Buffetas

Informacija

Kalba Warrenas Buffetas

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9789955460831

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kalba Warrenas Buffetas" aprašymas
Ne vienoje knygoje buvo mėginama atskleisti sėkmingiausio visų laikų investuotojo asmenybę, filosofiją, bet tiksliai apibūdinti šią išskirtinę asmenybę žodžiais sunku...

Nebent jo paties žodžiais. Niekas taip gerai nepažįsta Warreno Buffetto kaip Warrenas Buffettas.

Šioje knygoje "Kalba Warrenas Buffetas" pasakojama, kuo Warrenas Buffettas išsiskiria iš kitų milijardierių. Buvęs „Coca Cola" vadovas Donas Keoughas kartą pasakė, kad Buffetto gyvenimo istorija ne apie pinigus, o apie vertybes. Tai tiksliausias faktas apie Buffettą.

Knygoje "Kalba Warrenas Buffettas" surinktas smagių sėkmingiausio pasaulio investuotojo citatų, raštų ir mėgstamų posakių rinkinys. Ji galėtų vadintis ir Gyvenimo pamokų knyga investuotojams. Posakiai (ir Buffetto pasakojami anekdotai ir anekdotai apie jį) sugrupuoti į plačius, bendrus skyrius, kurie dar turi poskyrius. Kiekviena citata - tai maža užuomina į Buffetto filosofiją, kuria jis remiasi kurdamas, valdydamas ir skirstydamas turtą sau ir daugybei kitų. Vietomis stebinanti, nuolat intriguojanti ir unikaliu Buffetto verslo nuojautų ir sąmojo deriniu kibirkščiuojanti knyga pilna Buffetto apmąstymų apie interneto ekonomiką, šeimą ir draugus, verslą, mokesčių mokėjimą ir dar daugiau.

Joje taip pat nagrinėjama, kas paskatino turtingiausią pasaulio žmogų atiduoti 85 proc. savo turto pirmajai turtingiausiai pasaulio porai (Billui ir Melindai Gatesams), kad ši išdalintų jį labdarai.


Tai knyga ne tik apie investavimą - "Kalba Warrenas Buffettas" atskleidžia vieno šio nepaprasto žmogaus asmenybę ir filosofiją.


Iš anglų kalbos vertė Ilona Šalnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Kalba Warrenas Buffetas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kalba Warrenas Buffetas, kurią skaitytojams dovanoja Janet Lowe. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Janet Lowe su knyga Kalba Warrenas Buffetas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kalba Warrenas Buffetas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janet Lowe. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kalba Warrenas Buffetas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kalba Warrenas Buffetas" perkama kartu