0

Kalėdiniai darbeliai 2

Informacija

Kalėdiniai darbeliai 2

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 20
  • ISBN ar kodas: 9786090502730

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kalėdiniai darbeliai 2" aprašymas

SVARBU! Knygutės gali būti su nežymiais defektais: įbrėžtas viršelis, aplankstyti kampai.

Pasidarykite originalių žaisliukų eglutei papuošti, stalo dekoracijų bei dovanų kortelių ir atvirukų. Tai padaryti bus visai nesunku, nes detalių nereikia kirpti.
Smagiai praleiskite laiką ir sukurkite namuose šventinę nuotaiką!

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdiniai darbeliai 2"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kalėdiniai darbeliai 2, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Kalėdiniai darbeliai 2 aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kalėdiniai darbeliai 2. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kalėdiniai darbeliai 2 dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kalėdiniai darbeliai 2" perkama kartu