0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalėdų džiaugsmai. Per 100 putlių lipdukų

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 8,19 €*
Sutaupote: 2.70 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalėdų džiaugsmai. Per 100 putlių lipdukų" aprašymas

Šventinės užduotėlės ir išspaudžiamieji paveikslėliai.

Smagi žaidimų, užduočių ir darbelių knygelė ilgiems, jaukiems žiemos vakarams.

Galėsi padėti elfams rasti pamestas dovanėles, išgražinti dovanų kojinę ir šventiškai papuošti porų senių besmegenių, pasidaryti žaismingų eglutės žaisliukų, žaisti su draugu paties pasidarytu loto ir parašyti laiškų Kalėdų Seneliui.

Knygelėje rasi per 100 putlių lipdukų - lipdyk juos, kur nori, kuo daugiau, tuo gražiau.Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdų džiaugsmai. Per 100 putlių lipdukų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kalėdų džiaugsmai. Per 100 putlių lipdukų", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Kalėdų džiaugsmai. Per 100 putlių lipdukų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kalėdų džiaugsmai. Per 100 putlių lipdukų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kalėdų džiaugsmai. Per 100 putlių lipdukų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kalėdų džiaugsmai. Per 100 putlių lipdukų" perkama kartu