0
Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą
6.49 InStock

Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą

  • Nuolaida knygai -39%
Internetu: 6,49 €
Knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 4.00 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą

  • Leidėjas: Lectio divina
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094840067

6.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Karjeros ekspertė Rasa Borodina savo patirtį ir žinias apie darbo paieškas sudėjo į knygą „Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą?“. Knygoje rasite daug naudingų praktiškų patarimų, kurie padės pasiruošti darbo paieškoms ir jį susirasti.
Svajonės apie geresnį darbą, didesnį atlyginimą ar aukštesnes pareigas taps realybe, tačiau tam reikia šiek tiek žinių, tinkamo nusiteikimo ir plano.

Rasa Borodina – svetainės cvguru.lt įkūrėja ir karjeros ekspertė. Ji yra išbandžiusi ir darbdavio, ir darbo ieškančio žmogaus amplua, tad gerai pažįsta abi barikados puses. Knygoje „Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą?“ autorė pasakoja, kaip darbo paieškas paversti tikslingu darbu, kuris nutiestų kelią svajonės link.
Pasak autorės, jei žinote, ko norite, vadinasi, esate savo kelio pradžioje, o trypčioti ir laukti, kad kas nors įvyktų savaime, tikrai neverta. Reikia imtis aiškaus veiksmų plano ir pradėti.

Knygoje „Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą?“ sužinosite, kokie veiksniai lemia darbdavio sprendimą kviesti ar nekviesti kandidatą į darbo pokalbį, pagal ką kandidatas į darbo vietą atsirenkamas ir kaip padaryti, kad tas laimingasis būtumėt jūs. Autorė dalijasi patarimais, kaip parengti tinkamą CV, kaip psichologiškai nusiteikti ir pasirengti darbo pokalbiui. Knygoje rasite realių pavyzdžių ir patarimų kaip derėtų ar nederėtų elgtis, kad darbo pokalbis praeitų sėkmingai. Pasinaudoję šiais patarimais, galėsite triuškinti konkurentus ir sulauksite ne tik darbdavio susižavėjimo, bet ir išsvajoto darbo pasiūlymo.

Rasa Borodina aprašo kiekvieną žingsnį, kuris svarbus ieškant darbo: nuo pasirengimo ir tikslų išsikėlimo, darbo skelbimų ir naudingos informacijos paieškų iki patarimų, kaip parengti gerą gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, kaip kalbėti per darbo pokalbį – kokia svarbi kūno kalba, kaip su darbdaviu aptarti ateities perspektyvas, atlyginimą ir kitus svarbius dalykus. Knygoje rasite ne tik patarimų, bet ir gerų ar blogų CV pavyzdžių bei itin naudingą, aiškią atmintinę, kurios prireiks prieš darbo pokalbį.

Rasa Borodina yra verslo konsultantė, lektorė, sertifikuota ICC koučingo trenerė. Turi dešimt metų praktinės patirties pardavimų ir klientų aptarnavimo srityse, dirbo tiek tarptautinio, tiek lietuvių kapitalo įmonėse. Klaipėdos universitete įgijo vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį. Dirbo kuriant ir plėtojant internetinius projektus, rašė straipsnius, pardavimų tekstus. Specializuojasi klientų aptarnavimo, konfliktų valdymo, personalo atrankos srityse, taip pat domisi koučingu, streso valdymu, laiko planavimu, motyvacija.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu