Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Karoliukų vėrimo enciklopedija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-10-03 erika

Tikrai esu patenkinta labai gera knyga ismokti verti karoliukus visas jies reikalingas priemones galite rasti sioje knygoje tai tikrai gerai ismokti ir pasisemti nauju ideju menui


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 49.95 SoldOut

Knygos "Karoliukų vėrimo enciklopedija" aprašymas

Atraskite karoliukų vėrimo džiaugsmą kurdami nuostabius ir originalius papuošalus, dailindami drabužius ir aksesuarus megztomis ar vąšeliu nertomis detalėmis su karoliukais.
Išmokite tradicinių ir šiuolaikinių karoliukų vėrimo būdų, kaip daryti kabančius papuošalus, verti ant siūlo, kaip daryti kabančius papuošalus, verti ant siūlo, kurti vėrinius iš karoliukų ir vielučių, gaminti dirbinius mezgant mazgus ir siuvinėti naudojant karoliukus.
Jus įkvėps patyrusių ir talentingų karoliukų dizainerių darbai, pateikiami papuošalų galerijoje.Kiti taip pat domėjosi


2012-10-03

Tikrai esu patenkinta labai gera knyga ismokti verti karoliukus visas jies reikalingas priemones galite rasti sioje knygoje tai tikrai gerai ismokti ir pasisemti nauju ideju menui

Parašykite atsiliepimą apie "Karoliukų vėrimo enciklopedija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Karoliukų vėrimo enciklopedija", Sara Withers ir Stephanie Burnham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sara Withers ir Stephanie Burnham su knyga "Karoliukų vėrimo enciklopedija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Karoliukų vėrimo enciklopedija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sara Withers ir Stephanie Burnham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Karoliukų vėrimo enciklopedija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karoliukų vėrimo enciklopedija" perkama kartu