0

Kartą operoje. Vieno teatrinio istorija

  • Nuolaida knygai -88%
3.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 1,29 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 8.70 € (88%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-21 edis

Kam dėti prastą vertinimą knygai dėl klaidos ne knygoje? Neskaičiau, bet žmonės visai prarado galvas.

Informacija

Kartą operoje. Vieno teatrinio istorija

  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786099565743

2021-01-31 1.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kartą operoje. Vieno teatrinio istorija" aprašymas
"Vos scenoje nusileidžia uždanga ir salę palieka paskutinis žiūrovas, operoje ima dėtis neįtikėtini dalykai. Čia užverda pavojų bei nuotykių kupinas gyvenimas, įvykiai veja vieni kitus, nes tai teatras - įstabiai paslaptinga vieta, kurioje kaskart įvyksta stebuklai.
Herkus Kunčius

„Kartą operoje“ – tai žaisminga žinomo lietuvių rašytojo Herkaus Kunčiaus literatūrinė fantazija apie operos pasaulį: ne tik apie ją kuriančius žmones ir jos užkulisius, bet ir kviečiantis pamąstyti, ką reiškia operos žanras šiandienos visuomenėje. Ir tai autorius atskleidžia, kurdamas komišką situaciją - spektaklio „Paukščių takas“ fiasko.
Kūrinyje veikia spalvingi, šaržuoti personažai - ne tik žmonės, bet ir personifikuoti gyvūnai, kurių pagrindinis - operos pastato gyventojas Pacukas. Jis tampa savotišku mediumu, reginčiu užkulisių situaciją ir perteikiančiu ją skaitytojams, bet ne kaip stebėtojas, o kaip aktyvus veiksmo dalyvis.
Svarbiausia čia - ne pramoginė, o pažintinė istorijos funkcija: patraukliai papasakoti apie operą, nuo kurios šiandieninis jaunimas dažnai yra gerokai nutolęs. Tekstą papildo žaismingos dailininkės Mortos Griškevičiūtės iliustracijos.

...Aptilus žiūrovų šurmuliui ir užgesus salėje šviesoms, į orkestrinę įslinko susikaupęs dirigentas Modestas. Baikščiai linktelėjęs vadovams, pakėlė orkestrą. Dar nenutilus žiūrovų plojimams, davė ženklą vėl visiems susėsti. Akimirką luktelėjęs, dirigentas iškėlė rankas. Sustingęs mirtinoje tyloje, pagaliau energingai mostelėjo batuta.
2020-05-21

Kam dėti prastą vertinimą knygai dėl klaidos ne knygoje? Neskaičiau, bet žmonės visai prarado galvas.

2019-01-21

Autorius ne Henrikas Kunčius , o Herkus Kunčius!

Parašykite atsiliepimą apie "Kartą operoje. Vieno teatrinio istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kartą operoje. Vieno teatrinio istorija, kurią skaitytojams dovanoja Henrikas Kunčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Henrikas Kunčius su knyga Kartą operoje. Vieno teatrinio istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kartą operoje. Vieno teatrinio istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henrikas Kunčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kartą operoje. Vieno teatrinio istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kartą operoje. Vieno teatrinio istorija" perkama kartu