-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kartografija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-02-18 Evaldas

Sveiki, ar dar bus įmanoma nusipirkti šią knygą?


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 13.99 SoldOut

Knygos „Kartografija“ aprašymas

Vadovėlyje "Kartografija" pateikiama šiuolaikinė kartografijos mokslo ir praktinės veiklos samprata, atsižvelgiant į XXI amžiaus kompiuterinių technologijų plėtrą.
Knygoje "Kartografija" nagrinėjama katrtografijos mokslo struktūra ir jos ryšys su kitais mokslais, erdvinių modelių ypatybės, geografinio žemėlapio savybės ir kartografinių kūrinių formos. Išsamiai apibūdinamas matematinis pagrindas, kartografinių projekcijų savybės. Ypatingas dėmesys skirtas kartografavimo būdams ir kartografinei generalizacijai. Knygoje pateikiama įvairiapusė geografinių žemėlapių ir atlasų klasifikacija.
Knygoje "Kartografija" išsamiai analizuojami žemėlapių sudarymo metodai, projektavimo ir leidybos etapai, žemėlapių redagavimas ir spausdinimas. Atskirame knygos skyriuje aptarti didaktiniai kartografiniai kūriniai ir kartografinių kūrinių taikymas mokant geografijos.

Vadovėlis "Kartografija" skirtas geografijos krypties bakalaurams, studijuojantiems kartografiją. Autoriai mano, kad jis bus naudingas gamtos, socialinių ir ekonominių mokslų specialistams, visiems, kurie susiduria su kartografiniais kūriniaias ir naudoja juos kasdieniame darbe.2017-02-18

Sveiki, ar dar bus įmanoma nusipirkti šią knygą?

Parašykite atsiliepimą apie „Kartografija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kartografija“, Algimantas Česnulevičius, Kęstutis Švedas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Česnulevičius, Kęstutis Švedas su knyga „Kartografija“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kartografija“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Česnulevičius, Kęstutis Švedas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kartografija“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kartografija“ perkama kartu