-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kataliko pasaulėžiūros atsinaujinimo keliu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 1.58 SoldOut

Knygos "Kataliko pasaulėžiūros atsinaujinimo keliu" aprašymas

Šis kūrinys paskatins skaitytoją drąsiai ir atvirai pasauliui krikščioniškai mąstysenai bei rodys lietuviškos krikščioniškos pasaulėjautos raidą sovietiniu laikotarpiu.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kataliko pasaulėžiūros atsinaujinimo keliu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kataliko pasaulėžiūros atsinaujinimo keliu", Ričardas Mikutavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ričardas Mikutavičius su knyga "Kataliko pasaulėžiūros atsinaujinimo keliu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kataliko pasaulėžiūros atsinaujinimo keliu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ričardas Mikutavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kataliko pasaulėžiūros atsinaujinimo keliu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kataliko pasaulėžiūros atsinaujinimo keliu" perkama kartu