0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelionių užrašai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kelionių užrašai


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 12.99 SoldOut
Knygos "Kelionių užrašai" aprašymas

Vokietija, Prancūzija, Italija, Marokas, Didžioji Britanija ir Ispanija – šalys, kurias 1929 – 1937 m. aplankė kelionės pradžioje studentas, vėliau žurnalistas Pulgis Andriušis.
Spaudoje skelbti šių kelionių reportažai ir įspūdžiai padėjo autoriui tapti vienu žinomiausių to meto Lietuvos plunksnos meistrų net neišleidus autorinės knygos, o apie jo grįžimą iš eilinės kelionės laikraščiai pranešdavo lyg apie svarbiausią įvykį.

Nieko stebėtina, nes P. Andriušio kelionių tekstai – tarsi maži literatūriniai perliukai, parašyti su autoriui būdingu šmaikštumu, dėmesiu detalėms, lyg žodžiais tapyti paveikslai, kuriais žavėjosi ne tik jo amžininkas, dabar didžiuoju lietuvių literatūros estetu tituluojamas Antanas Vaičiulaitis, bet ir "Ūkininko patarėjo“ prenumeratorius iš pa Utenas.

Praėjus keliems dešimtmečiams publikuojami P. Andriušio kelionių aprašymai – puiki galimybė ne tik pažinti dar vieną jo kūrybinio palikimo dalį, bet kartu su autoriumi paklaidžioti po daugeliui šiandieninių lietuvių gerai pažįstamas šalis ir pažvelgti į jas nubraukus laiko dulkes.


  • Autorius: Pulgis Andriušis
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 502
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754275

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionių užrašai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kelionių užrašai", kurią skaitytojams dovanoja Pulgis Andriušis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pulgis Andriušis su knyga "Kelionių užrašai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kelionių užrašai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pulgis Andriušis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kelionių užrašai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelionių užrašai" perkama kartu