0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kietojo kūno fizika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 7.49 SoldOut

Knygos "Kietojo kūno fizika" aprašymas

Algirdo Matulio vadovėlis Kietojo kūno fizika jau tapo populiaria fizikų knyga Lietuvos universitetuose. Ji iš esmės skiriasi nuo tradicinių universitetinių teorinių kursų: mechanikos, elektrodinamikos, kvantinės mechanikos ir statistinės fizikos, kuriuose nagrinėjamas koks nors vienas gerai nusisekęs matematinis modelis (Niutono lygtis, Maksvelo lygčių sistema ar Šrėdingerio lygtis). Kietojo kūno fizikoje naudojamasi daugeliu labai įvairaus sudėtingumo ir tikslumo fizikinių reiškinių aprašymo modelių. Faktiškai ją galima laikyti gera įvairiausių fizikos metodų taikymo laboratorija. Algirdo Matulio knygoje aptariami svarbiausi fizikiniai kietojo kūno reiškiniai bei jų matematinio modeliavimo principai. Ši knyga nuo daugelio monografijų apie kietąjį kūną skiriasi sėkmingu autoriaus mėginimu pateikti vieningą reiškinių ir jų modelių klasifikaciją, akcentuojant mikroskopinės teorijos ir fenomenologinių artinių ryšius. Manome, kad ši knyga padės studentams susigaudyti kietojo kūno reiškinių įvairovėje ir galbūt ne vieną jų paskatins imtis mokslinių tyrimų šioje dabar labai aktualioje fizikos srityje. Algirdas Matulis įgijo fizikos specialybę Maskvos Lomonosovo universiteto fizikos fakultete, tobulinosi atomų spektroskopijoje aspirantūroje pas prof. Adolfą Jucį, apsigynė habilituoto daktaro disertaciją Vilniaus universitete iš teorinių kietojo kūno tyrimų. Skaitė paskaitas Kauno Vytauto Didžiojo, Anverpeno ir Trondheimo universitetuose. Vadovaudamas Teorinės kietojo kūno fizikos laboratorijai Puslaidininkių fizikos institute Algirdas Matulis aktyviai dirba kvantinės nanofizikos srityje. Yra parašęs knygas "Elektrodinamika" ir "Šiltųjų elektronų teorija".


  • Autorius: Algirdas Matulis
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x22
  • ISBN ar kodas: 9955-497-03-3

Parašykite atsiliepimą apie "Kietojo kūno fizika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kietojo kūno fizika", kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Matulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Matulis su knyga "Kietojo kūno fizika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kietojo kūno fizika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Matulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kietojo kūno fizika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kietojo kūno fizika" perkama kartu