0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygnešiai/ Smuigleiri Leabhar/ Book Smugglers (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Knygnešiai/ Smuigleiri Leabhar/ Book Smugglers (DVD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 10.69 SoldOut
Knygos "Knygnešiai/ Smuigleiri Leabhar/ Book Smugglers (DVD)" aprašymas
“Knygnešiai“ (angliškai – „Book Smugglers“, airiškai – „Suigléir? Leabhar“) – tai filmas kelionė, kuriame airis poetas Gearóidas Mac Lochlainnas ir lietuvis teatro režisierius Albertas Vidžiūnas kartoja XIX a. Lietuvos knygnešių pavojų kupiną kelią. Keliaudami Lietuvos miškais ir upėmis, kiekvienas sužino kažką, ko nežinojo apie savo šalį, ir atranda vis daugiau ryšių tarp gimtosios kalbos ir tapatybės.

Trukmė 73 min.


Parašykite atsiliepimą apie "Knygnešiai/ Smuigleiri Leabhar/ Book Smugglers (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Knygnešiai/ Smuigleiri Leabhar/ Book Smugglers (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Režisierius Jeremiah Cullinane. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Režisierius Jeremiah Cullinane su knyga Knygnešiai/ Smuigleiri Leabhar/ Book Smugglers (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Knygnešiai/ Smuigleiri Leabhar/ Book Smugglers (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Režisierius Jeremiah Cullinane. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Knygnešiai/ Smuigleiri Leabhar/ Book Smugglers (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Knygnešiai/ Smuigleiri Leabhar/ Book Smugglers (DVD)" perkama kartu