TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

KNYGŲ RINKINYS. Mažytės KARŠTOS PASLAPTYS. Įsimylėjusi laisvę + Sulaužyti pažadai + Laikas gyventi dabar (knygos su defektais)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 6.49 SoldOut

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Mažytės KARŠTOS PASLAPTYS. Įsimylėjusi laisvę + Sulaužyti pažadai + Laikas gyventi dabar (knygos su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Trijų knygų serija „Mažytės karštos paslaptys“.

Kas galėtų pagalvoti, kad šios trys skirtingos merginos kilusios iš tos pačios šeimos? Viena gyvena pašėlusį gyvenimą nesidairydama atgal. Kita pasirodo esanti nekaltumo įsikūnijimas. O trečia mergina – šalta kaip ledas, niekam nerodanti tikrųjų savo jausmų. Tik kai jų gyvenime atsiranda trys žavingi vyrai, paaiškėja: vis dėlto sesutes kai kas sieja. Tai nenumaldomas noras patirti visus – mažyčius, karštus ir ne visai padorius – malonumus.

Christy McKellen. Įsimylėjusi laisvę

Christy McKellen. Laikas gyventi dabar

Christy McKellen. Sulaužyti pažadaiParašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Mažytės KARŠTOS PASLAPTYS. Įsimylėjusi laisvę + Sulaužyti pažadai + Laikas gyventi dabar (knygos su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Mažytės KARŠTOS PASLAPTYS. Įsimylėjusi laisvę + Sulaužyti pažadai + Laikas gyventi dabar (knygos su defektais)", Christy McKellen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Christy McKellen su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Mažytės KARŠTOS PASLAPTYS. Įsimylėjusi laisvę + Sulaužyti pažadai + Laikas gyventi dabar (knygos su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Mažytės KARŠTOS PASLAPTYS. Įsimylėjusi laisvę + Sulaužyti pažadai + Laikas gyventi dabar (knygos su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Christy McKellen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Mažytės KARŠTOS PASLAPTYS. Įsimylėjusi laisvę + Sulaužyti pažadai + Laikas gyventi dabar (knygos su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Mažytės KARŠTOS PASLAPTYS. Įsimylėjusi laisvę + Sulaužyti pažadai + Laikas gyventi dabar (knygos su defektais)" perkama kartu